The Aloe Vera společnost

Jelikož oslavujeme 40 let v byznysu a těšíme se na to, co nám přinese dalších 40 let, dlouho jsme se zamýšleli nad tím, kým přesně jsme jako společnost, a co je ještě důležitější, kým chceme být.


Mnozí z vás musí překonávat totéž při svém podnikání. Budování vaší osobní značky je významným počinem při určování toho, kým se chcete stát a jakou jedinečnou nabídku přinesete svému podnikání Forever.


Chtěl bych vás vyzvat, stejně jako jsem vyzval náš tým v kanceláři, aby se nad tím na chvíli opravdu zamysleli. Kdo jste? Co takové nabízí vaše podnikání, díky čemuž je jedinečné? Jakou máte osobní značku? Odpovědět na tyto otázky nemusí být jednoduché. Z tohoto cvičení však vzejde jasnější smysl pro cíl a směrování. Můžete také zjistit osobní mantru nebo poslání. Přinejmenším jsem si jist, že vy, podobně jako my, si najdete určité zaměření.


Kdo tedy vlastně jsme? Jsme společnost zaměřená na produkty, společnost zaměřená na příležitosti, společnost zaměřená na naději. Každá z těchto věcí představuje důležitou součást našeho podnikání, ale ve skutečnosti nemluví o tom, KDO jsme. Museli jsme se zamyslet ještě hlouběji. V čem tkví ten kousek magie, kterým se Forever liší od jiných podniků? Kterou věc děláme lépe? Která oblast nás definuje, ke které se nikdo nedokáže ani jen přiblížit?


Jsme Společnost Aloe Vera.


Jsme celosvětově největší pěstitel, výrobce a distributor aloe vera a výrobků z aloe. Náš proces od pěstování po zpracování výrobků nám umožňuje kontrolovat kvalitu a náklady na naši aloe v každém kroku procesu, přičemž zajišťujeme, že k vám se dostane jen to nejlepší z přírody, aby to vám a vaší rodině pomohlo vypadat a cítit se lépe. Bereme to velmi vážně.


Tak vážně, že jsme v posledních letech významně investovaly do modernizace našich plantáží a výrobních zařízení, abychom uvolnili místo pro nejnovější inovace - produkty Aloe Vera Gel™, Aloe Berry Nectar™ a Aloe Peaches™ bez konzervačních látek. S nebývalým množstvím aloe v každém z těchto úžasných produktů dáváme peníze tam, kde jsou potřeba. Protože jsme přesvědčeni, že nestačí jen identifikovat vaši značku, musíte ji zažít.


Nechceme prozradit příliš mnoho, ale při oslavě 40. roce činnosti a plánování do budoucna nás čeká ještě hodně vzrušení. Určitě se vám bude líbit to, co přichází tento rok, a každému budete s hrdostí říkat, že jste součástí Společnosti Aloe Vera.


Vždy s úsměvem,


Gregg Maughan