The Aloe Vera Company Firma aloesowa

Świętując 40 lat działalności, jednocześnie zastanawiamy się nad tym, co przyniesie kolejne 40 i więcej lat, a także nad tym, kim jesteśmy jako firma oraz, co ważniejsze, kim chcemy być.


Wielu z Was zapewne przeszło to samo w swoim biznesie. Budowanie własnej, osobistej marki to wyśmienite ćwiczenie, przydatne do określenia, KIM będziesz i jaką unikalną wartość wniesiesz do swojego biznesu Forever.


Wzywam Was zatem byście, tak samo jak nasz zespół w biurze, zastanowili się nad tymi kwestiami. Kim jesteś? Co wyróżnia twój biznes i sprawia, że właśnie Twoja oferta jest wyjątkowa? Jaka jest twoja osobista marka? Odpowiedzi na te pytania wcale nie są łatwe, niemniej efektem tego ćwiczenia będzie wyraźniejsze poczucie zarówno celowości, jak i właściwego kierunku działania. Przy okazji możecie odkryć swoje własne motto lub misję. A już na pewno, pomoże Wam to, podobnie jak i nam, znaleźć właściwy trop.


Kim więc jesteśmy? Jesteśmy firmą produktową, firmą oferującą szansę, firmą dającą nadzieję. Każdy z tych aspektów stanowi istotną część naszej działalności, ale tak naprawdę nie określa w pełni tego KIM jesteśmy. Musieliśmy sięgnąć głębiej. Co sprawia, że Forever różni się od innych firm? Co robimy lepiej? Jaka dziedzina nas definiuje, w jakiej jesteśmy bezkonkurencyjni?


Jesteśmy firmą aloesową – The Aloe Vera Company.


Jesteśmy największym na świecie plantatorem, producentem i dystrybutorem aloesu oraz produktów aloesowych. Proces powszechnie znany jako „od rośliny do produktu” pozwala nam kontrolować jakość i koszty aloesu na każdym etapie produkcji. Dzięki temu możemy zagwarantować, że tylko najlepsze z natury produkty trafiają do Waszych domów, by pomagać Wam i Waszym rodzinom wyglądać i czuć się lepiej. Traktujemy tę kwestię bardzo poważnie.


Na tyle poważnie, że w ostatnich latach poczyniliśmy znaczne inwestycje mające na celu ulepszenie naszych plantacji i zakładów wytwórczych, by umożliwić najnowszą innowację – Aloe Vera Gel®, Aloe Berry Nectar® i Aloe Peaches® bez konserwantów. Dzięki temu każdy z tych fantastycznych produktów będzie zawierał jeszcze więcej aloesu. Robimy to ponieważ wierzymy, iż nie wystarczy identyfikować się ze swoją marką – trzeba nią żyć.


Bez zdradzania zbyt wiele, czeka nas wiele emocji podczas świętowania 40. urodzin i planowania przyszłości. Będziecie zachwyceni tym, co przyniesie ten rok i z dumą mówili wszystkim wokoło, że jesteście częścią Firmy aloesowej – The Aloe Vera Company.


Keep Smiling,

Gregg Maughan