Aloe Vera spoločnosť

Keďže oslavujeme 40 rokov v biznise a tešíme sa na to, čo nám prinesie ďalších 40 rokov, dlho sme sa zamýšľali nad tým, kým presne sme ako spoločnosť, a čo je ešte dôležitejšie, kým chceme byť. 

Mnohí z vás musia prekonávať to isté pri svojom podnikaní. Budovanie vašej osobnej značky je významným počinom pri určovaní toho, kým sa chcete stať a akú jedinečnú ponuku prinesiete svojmu podnikaniu Forever.

Chcel by som vás vyzvať, rovnako ako som vyzval náš tím v kancelárii, aby sa nad tým na chvíľu naozaj zamysleli. Kto ste? Čo také ponúka vaše podnikanie, vďaka čomu je jedinečné? Akú máte osobnú značku? Odpovedať na tieto otázky nemusí byť jednoduché. Z tohto cvičenia však vzíde jasnejší zmysel pre cieľ a smerovanie. Môžete taktiež zistiť osobnú mantru alebo poslanie. Prinajmenšom som si istý, že vy, podobne ako my, si nájdete určité zameranie.

Kto teda vlastne sme? Sme spoločnosť zameraná na produkty, spoločnosť zameraná na príležitosti, spoločnosť zameraná na nádej. Každá z týchto vecí predstavuje dôležitú súčasť nášho podnikania, ale v skutočnosti nehovorí o tom, KTO sme. Museli sme sa zamyslieť ešte hlbšie. V čom
tkvie ten kúsok mágie, ktorým sa Forever líši od iných podnikov? Ktorú vec robíme lepšie? Ktorá oblasť nás definuje, ku ktorej sa nik nedokáže ani len
priblížiť?

Sme Spoločnosť Aloe Vera.

Sme celosvetovo najväčší pestovateľ, výrobca a distribútor aloe vera a výrobkov z aloe. Náš proces od pestovania po spracovanie výrobkov nám umožňuje kontrolovať kvalitu a náklady na našu aloe v každom kroku procesu, pričom zaisťujeme, že k vám sa dostane len to najlepšie
z prírody, aby to vám a vašej rodine pomohlo vyzerať a cítiť sa lepšie. Berieme to veľmi vážne.

Tak vážne, že sme v posledných rokoch významne investovali do modernizácie našich plantáží a výrobných zariadení, aby sme uvoľnili miesto pre najnovšie inovácie – produkty Aloe Vera Gel™, Aloe Berry Nectar™ a Aloe Peaches™ bez konzervačných látok. S nebývalým množstvom aloe v každom z týchto úžasných produktov dávame peniaze tam, kde sú potrebné. Pretože sme presvedčení, že nestačí len identifikovať vašu značku, musíte ju zažiť.

Nechceme prezradiť priveľa, no pri oslave 40. roku činnosti a plánovania do budúcnosti nás čaká ešte veľa vzrušenia. Určite sa vám bude páčiť to, čo prichádza tento rok, a každému budete s hrdosťou hovoriť, že ste súčasťou Spoločnosti Aloe Vera.

Vždy s úsmevom,

Gregg Maughan