Forever saistības

Kad Rex uzsāka Forever Living Products darbību pirms 40 gadiem un izsapņoja Mārketinga plānu, viņa vīzija bija izveidot plānu, kas nodrošinātu, ka katrs Forever biznesa īpašnieks būtu godīgi atalgots un apbalvots par viņa ieguldīto darbu. Viņa centieni radīt labāko Mārketinga plānu pasaulē palikuši patiesi līdz pat šai dienai.

Šajā mēnesī, Forever izsludina jauno politiku, kas stāsies spēkā 1. septembrī. Nevēlos tagad iedziļināties katrā atjauninājumā, bet man, Rex un izpilddirektora komandai ir svarīgi dalīties ar to, kāpēc mēs izlēmām par labu šādām pārmaiņām…un tieši par saistībām.

Katra politikas noteikuma uzlabošana ir izdarīta, lai pilnveidotu mūsu sistēmu, ieviestu skaidrību dažās pelēkajās zonās vai atalgotu tevi un vairākus FBĪ, kuri koncentrējas uz sava biznesa pastāvīgu attīstību. Kompānijai augot, mēs atzīstam, ka ir jānodrošina visiem labākās izredzes uz panākumiem un jādod labākās biznesa priekšrocības tiem, kuri apliecina apņemšanos pievienoties mums ilgtermiņā. Patiecībā, mēs esam pārliecināti, ka šie uzlabojumi palīdzēs visiem FBO biznesā uzplaukt. 

Mēs zinām, ka daudzi no jums ir veltījuši savu laiku un enerģiju, daloties ar produktiem, ar tik daudz cilvēkiem cik iespējams. Jūs esat izkāpuši no savas komforta zonas, jūs esat kļuvuši par produktu ekspertiem un daudz laika esat pavadījuši, lai veidotu kontaktus un palīdzētu veidot citiem savu biznesu un īstenotu viņu sapņus. Tās ir apņemšanās, ko esat devuši Forever.

In return, we continue to create and improve our fantastic products, we offer an opportunity that you can depend on, we give you incentives that can change your life and we promise to ensure our Marketing Plan best serves you. The policy changes happening this September are part of that ongoing commitment.

As these new policies go into effect on September 1st, we hope you’ll find over the coming months and years that they are beneficial to your growth. I know that with change, sometimes comes uncertainty, but I am confident that you’ll see that continual improvement only makes room for an even brighter future for us all. 


Keep Smiling,

Gregg Maughan
President, Forever Living Products

Saistītie produkti