Budoucnost Forever Aloe Vera Gelu přichází

Každá společnost má svůj ikonický produkt, který je základním kamenem jejího podnikání. Všichni víme, že ikonou Forever je ta malá žlutá láhev Aloe Vera Gelu, která je již po desítky let znamením příležitosti a nadšení.


Ten známý žlutý odstín naleznete na obalech pro mobilní telefony, na baťůžcích, a dokonce i na oblíbených cestovních kufřících, s nimiž tolik FBO cestuje po světě. Nicméně, tak jak je to u každého ikonického produktu, evoluce je nezbytností - inovace je cestou vpřed k úspěchu.


Tak, jak Rex jednou řekl: "Rychlost a rozsah změn v našem současném světě je prostě dech beroucí. Tolik nových a nádherných myšlenek pro zlepšení života se efektivně využívá po celém světě."


V roce 2018 Forever představí ve všech zemích Aloe Vera GelTM - v Tetra Pak® balení - nový způsob jak poznat naše aloe vera.

Současně s pokračujícím růstem naší společnosti se snažíme najít cesty, jak zanechat pozitivní stopu v životním prostředí. Toto nové inovativní balení je vyrobeno ze sedmi vrstev 100% recyklovatelných materiálů. Navíc je vytvářeno v době plnění, což přináší vyšší efektivitu výroby. Nabízí nejen elegantnější způsob skladování a přepravy produktu po celém světě, ale také mnohem snadněji se vám vejde do ledničky!


Ale balení v Tetra Paku přináší o mnoho více než jen významné zlepšení toho, jak se Forever Aloe Vera GelTM chytne do dlaní a umístí do skladů, víme totiž, že opravdu se počítá jen to, co je uvnitř. S nadšením prohlašujeme, že toto nové balení nám v budoucnu umožní dosáhnout toho, že složení vašich oblíbených nápojů bude bez konzervačních látek, čímž zajistíme ještě větší čerstvost od rostliny přes produkt až k vám! Znamená to také, že dostanete více výživných látek a prospěchu z rostlin aloe vera, které pěstujeme a sklízíme.

"Když jsem se dozvěděl více o technologii Tetra Pak® a o jejích výhodách a uviděl nové výtvarné řešení obalů, nabyl jsem jistoty, že toto představuje mohutný rozvoj pro Forever a obrovský krok do budoucnosti!" - Rex Maughan.


V dubnu tohoto roku se Japonsko stalo první zemí, která představila novou podobu svého aloe vera produktu - Aloe Vera Juice. Těšme se na nový Forever Aloe Vera GelTM, Forever FreedomTM, Forever Aloe Berry NectarTM and Forever Aloe Bits N 'PeachesTM, které přijdou v roce 2018, právě včas k oslavám 40 let Forever!