Foreveri aaloenektari tulevik

Igal ettevõttel on oma eriline toode – oma äri nurgakivi. Me kõik teame, et Foreveri nurgakivi on väike kollane pudel, mis on kümneid aastaid sümboliseerinud võimalusi ja pühendumust.


Tuttavat kollast tooni võib näha iPhone’i vutlaritel, seljakottidel ja isegi lemmikkohvritel, millega nii paljud FBO-d mööda ilma rändavad. Ent ka ettevõtte sümboliks saanud tooted ei saa üle ega ümber uuendustest, sest edu nõuab innovatsioone.


Nagu Rex kunagi ütles: „Tänapäeva maailmas muutub ja areneb kõik uskumatul kiirusel. Ilmavalgust näevad paljud uued suurepärased ideed, mis muudavad inimeste elu paremaks kogu maailmas.”


Forever esitleb uudistoodet, mis jõuab 2018. a kõikidesse riikidesse: Foreveri aaloenektar tetrapakendis.


Meie ettevõte kasvab pidevalt ja me otsime alatasa uusi viise, kuidas keskkonda säästa. Uus pakend koosneb seitsmest 100% ümbertöödeldavast materjalikihist. Pealegi vormitakse ja täidetakse see samaaegselt, tänu millele suureneb tootmisefektiivsus. Toodet on lihtsam ladustada ja maailma eri paikadesse toimetada. Lisaks on seda mugavam külmkapis hoida.


Aga tetrapakendi puhul ei ole kõige tähtsam mitte käes või laos hoidmise mugavus, vaid muidugi toode, mis on pakendi sees. Meil on hea meel teatada, et see uus pakend loob võimaluse teie lemmikjooke edaspidi valmistada ilma säilitusaineteta, et need oleksid veel värskemad alates taimest kuni tooteni ja teieni välja! See tähendab ühtlasi, et saate meie kasvatatavast aaloest veel rohkem kasulikke toitaineid.


„Kui sain tetrapakendi tehnoloogiast ja selle eelistest rohkem teada ning nägin uue pakendi disaini, olin kindel, et see on Foreveri jaoks suur samm edasi,” kinnitas Rex Maughan.


Esimene riik, kus uues pakendis aaloenektar välja tuli, oli Jaapan. Foreveri uue aaloenektari, Forever Freedomi®, Foreveri aaloe-marjanektari ja Foreveri aaloe-virsikunektari tulekut on oodata 2018. aastal Foreveri 40. sünnipäevaks!