Forever Aloe Vera Gel nākotne tuvojas

Kā katrā kompānijā, ir kāds leģendārs produkts, kas ir biznesa stūrakmens. Mēs visi zinām, ka Forever ikona ir mazā dzeltenā Aloe Vera Gel pudele, kas iedvesmo un sniedz iespējas jau desmitgades. 

Jūs varat redzēt pazīstamo dzelteno toni iPhone vāciņos, mugursomās un pat rokas bagāžas somās Forever Biznesa īpašniekiem, kas ceļo pa visu pasauli. Tomēr, ar katru ikonisko produktu, atīstība ir neizbēgama - inovācija ir ceļš uz priekšu, lai gūtu panākumus. 

Kā teica Rex, "Inovāciju ātrums un plašums mūsu pasaulē šodien ir vienkārši neticami. Tik daudz jaunu un brīnišķīgi ideju tiek vērstas uz efektīvāku izmantošanu, uzlabojot dzīvi visā pasaulē." 

Pieejamu no 2018, Forever ieviesīs jaunu veidu, kā izbaudīt Forever Aloe Vera Gel® - Tetra Pak® iepakojumā. 

Tā kā mēs turpinām attīstīt uzņēmumi, mēs cenšamies arī atrast veidus, kā varam sniegt pozitīvu ietekmi uz vidi. Šis inovatīvais jaunais iepakojums ir izgatavots no septiņu slāņu 100% pārstrādājamiem materiāliem. Plus, tas ir montēts uzpildes laikā, radot lielāku efektivitāti ražošanā. Tas nodrošinās ne tikai mazāku uzglābāšanas vietu un ērtāku piegādi, bet tas ērtāk iederēsies arī jūsu ledusskapjos! 


Tetra Pak® iepakojums sniegs varāk nekā tikai uzlabojumus, lai Forever Aloe Vera Gel® ērti iekļautos jūsu rokās un mūsu noliktavās - jo mēs zinām, ka tas, kas ir tajā iekšā patiešām ir svarīgāk. We're excited to announce that this new type of packaging will allow us to move forward with preservative free formulas of your favorite gel drinks in the future, making them even more fresh from plant to product to you! This also means that you'll get even more nutrients and benefits from the Aloe Vera plants we grow and harvest.

"As I learned more about Tetra Pak® Technology and its benefits and saw the new artwork, I felt confident that this was a powerful evolution for Forever and a big step into the future!" - Rex Maughan.   

This month, Japan was the first to launch this new look and feel for its Aloe Vera Gel product, Aloe Vera Juice. Look out for the new Forever Aloe Vera Gel®, Forever Freedom®, Forever Aloe Berry Nectar® and Forever Aloe Bits N’ Peaches® coming in 2018, just in time to celebrate 40 years of Forever!