Forever alavijų nektaro ateitis

Kiekviena bendrovė turi išskirtinį produktą, kuris tampa jos vykdomo verslo kertiniu akmeniu. Mes visi žinome, kad Forever kertinis akmuo – mažas geltonas buteliukas, simbolizuojantis dešimtmečius galimybių ir atsidavimo.


     Pažįstamą geltoną atspalvį galima išvysti ant iPhone dėklų, kuprinių ir net mėgstamiausių lagaminų, su kuriais tiek daug FVS keliauja po pasaulį. Tačiau ir bendrovės simboliu tapę produktai neišvengia pažangos – inovacijos yra kelias į sėkmę.


     Kaip kažkada sakė Rex, „Šiuolaikiniame pasaulyje viskas keičiasi ir tobulėja neįtikėtinu tempu. Įgyvendinama gausybė naujų puikių idėjų, kurios gerina žmonių gyvenimą visame pasaulyje.“


     Forever pristato naujovę, kuri nuo 2018 m. bus prieinama įvairiose šalyse – Forever alavijų nektarą Tetra pak® pakuotėse.


      Mūsų bendrovė nuolat auga, ir mes ieškome vis naujų būdų tausoti aplinką. Ši nauja pakuotė gaminama iš septynių 100 proc. perdirbamos medžiagos sluoksnių. Be to, ji suformuojama ir užpildoma vienu metu, todėl didėja gamybos efektyvumas. Produktą bus ne tik lengviau sandėliuoti ir gabenti į įvairias pasaulio šalis, bet ir patogiau laikyti šaldytuve!


     Tačiau Forever alavijų nektarą Tetra pak® pakuotėje bus ne tik daug patogiau laikyti rankose ar sandėlyje – mes žinome, kad svarbiausia tai, kas viduje. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad ši nauja pakuotė suteiks galimybę ateityje gaminti jūsų mėgstamus gėrimus be konservantų, kad jie būtų dar šviežesni nuo augalo iki produkto iki jūsų! Tai taip pat reiškia, kad jūs gausite dar daugiau naudingų maistinių medžiagų iš mūsų auginamų alavijų.


     „Kai daugiau sužinojau apie Tetra pak® technologiją ir jos privalumus ir pamačiau naujos pakuotės dizainą, buvau tikras, kad tai didelė pažanga Forever ir didelis žingsnis pirmyn!“ – Rex Maughan.


     Šį mėnesį Japonija tapo pirmąja šalimi, kurioje alavijų produktas – alavijų naktaras – pasirodė naujoje pakuotėje. Laukite pasirodant naujojo Forever alavijų nektaro, Forever Freedom®, Forever alavijų ir uogų nektaro ir Forever alavijų nektaro su persikais 2018 m., kaip tik 40-osios Forever sukakties proga!