Nadchodzi przyszłość Forever Aloe Vera Gel

Każde przedsiębiorstwo ma jeden kultowy produkt, będący podstawą biznesu. Wszyscy wiemy, że ikoną Forever jest żółty baniaczek Aloe Vera Gel, symbolizujący dziesięciolecia szansy i pasji.


Dobrze znany żółty odcień mają pokrowce na iPhone’y, plecaki, czy szalenie popularne walizki, z którymi wielu FBO podróżuje po całym świecie. Jednak, nawet w przypadku kultowych produktów, ewolucja jest nieunikniona – innowacyjność to warunek sukcesu.


Jak powiedział kiedyś Rex: „Tempo i ogrom innowacji w dzisiejszym świecie zapiera dech w piersiach. Tak wiele nowych, cudownych idei jest skutecznie wprowadzanych, by poprawiać życie ludzi na całym świecie.”


W 2018 r. dostępny w krajach stanie się nowy sposób, by doświadczyć Forever Aloe Vera Gel – w opakowaniu Tetra Pak®.


Rozwijamy się jako firma i cały czas szukamy kolejnych sposobów na wywieranie pozytywnego wpływu na środowisko. Innowacyjne opakowanie jest wykonane z siedmiu warstw w 100% przetwarzalnych tworzyw. Co więcej, jest ono składane w momencie napełniania, gwarantując większą efektywność wytwarzania. Nie tylko nam będzie łatwiej magazynować i rozsyłać produkty na cały świat – wam będzie również łatwiej zmieści je w lodówce!


Jednak opakowania Tetra Pak® umożliwiają nam nie tylko poprawę dopasowania Forever Aloe Vera Gel do waszych rąk i spiżarek – wiemy przecież, że tak naprawdę liczy się to, co w środku. Dlatego bardzo się cieszymy, że nowy rodzaj opakowania pozwoli nam w przyszłości pójść w stronę wolnych od konserwantów receptur waszych ulubionych napojów – dzięki czemu będą one jeszcze świeższe. Od rośliny do produktu dla ciebie! Zyskacie jeszcze więcej substancji odżywczych i korzyści z uprawianych przez nas krzewów aloe vera.


„Kiedy poznałem lepiej technologię Tetra Pak® i jej korzyści, i kiedy zobaczyłem nową szatę graficzna, poczułem pewność, że to potężna ewolucja dla Forever i ogromny krok w przyszłość!”
 - Rex Maughan.


W kwietniu tego roku, Japonia, jako pierwszy kraj na świecie, wprowadziła to nowe opakowanie dla swojego miąższu aloesowego – Aloe Vera Juice. Wypatrujcie nowego Forever Aloe Vera Gel, Forever Freedom, Forever Aloe Berry Nectar i Forever Aloe Bits N’ Peaches w 2018 roku – w samą porę, by uczcić 40 lat Forever!