Budúcnosť Forever Aloe Vera Gélu prichádza

Každá spoločnosť má svoj ikonický produkt, ktorý je základom jej podnikania. Všetci vieme, že ikonou Forever je tá malá žltá fľaša Aloe Vera Gélu, ktorá je už po desiatky rokov znamením príležitosti a nadšenia.


 
Ten známy žltý odtieň nájdete na obaloch iPhonu, batôžkoch a dokonca aj na obľúbených cestovných kufríkoch, s ktorými toľkí FBO cestujú po svete. No, tak ako je to pri každom ikonickom produkte, evolúcia je nevyhnutnosťou – inovácia je cestou vpred ku úspechu.


 
Tak, ako Rex raz povedal: „Rýchlosť a rozsah zmien v našom súčasnom svete je jednoducho dych berúca. Toľko nových a nádherných myšlienok na zlepšenie života sa efektívne využíva po celom svete.“ 

V roku 2018 Forever predstaví vo všetkých krajinách Aloe Vera GelTM – v Tetra Pak® balení – nový spôsob ako zažiť naše aloe vera.

Popri pokračujúcom raste našej spoločnosti sa usilujeme nájsť cesty, ako zanechať pozitívnu stopu v životnom prostredí. Toto nové, inovatívne balenie je vyrobené zo siedmich vrstiev 100% recyklovateľných materiálov. Navyše je vytvárané v čase plnenia, čo prináša vyššiu efektívnosť výroby. Ponúka nielen elegantnejší spôsob skladovania a dopravy produktu do celého sveta, ale sa aj omnoho ľahšie vojde do vašej ľadničky! 

No balenie v Tetra Paku prináša o mnoho viac ako len rozsiahle zlepšenia toho, ako sa Forever Aloe Vera GelTM vojde do dlaní a skladov, vieme totiž, že naozaj sa ráta len to, čo je vnútri. S nadšením vyhlasujeme, že toto nové balenie nám v budúcnosti umožní dosiahnuť to, že zloženie vašich obľúbených nápojov bude bez konzervačných látok, čím zaistíme ešte väčšiu čerstvosť od rastliny cez produkt ku vám! Znamená to tiež, že dostanete viac výživných látok a prospechu z rastlín aloe vera, ktoré pestujeme a zberáme.

„ Keď som sa dozvedel viacej o technológii Tetra Pak® a jej výhodách a uvidel nové výtvarné riešenia obalov, nadobudol som istotu, že toto predstavuje mohutný rozvojový impulz pre Forever a obrovský krok do budúcnosti!“ – Rex Maughan.

V apríli tohto roku bolo Japonsko prvou krajinou, ktorá uviedla nový vzhľad svojho aloe Vera produktu – Aloe Vera Juice. Tešme sa na nový Forever Aloe Vera GelTM, Forever FreedomTM, Forever Aloe Berry NectarTM and Forever Aloe Bits N’ PeachesTM , ktoré prídu v roku 2018, práve včas ku oslavám 40 rokov Forever!