Forever'ın Geleceği Yeni Aloe Vera Gel

Her şirkette olduğu gibi, işin temel taşı olan bir simgesel ürünü vardır. Forever'ın simgesini on yıllarca senedir süren fırsat ve tutkuyu temsil eden küçük sarı Aloe Vera Gel şişesi olarak biliyoruz.

Telefon kutuları, sırt çantaları ve bu kadar çok FBO'nun dünyaya dolaşırken kullandığı bagajların üzerindeki sarı renk tonunu görebilirsiniz. Bununla birlikte, her simgesel üründe olduğu gibi, evrim kaçınılmazdır - yenilik başarı için ilerleme yoludur!

Rex'in bir keresinde "Günümüz dünyasındaki yeniliklerin hızı ve genişliği nefes kesici bir şey" dediği gibi, dünyadaki yaşamı iyileştiren pek çok yeni ve harika fikirler etkili bir şekilde kullanılmaya başlandı.

Forever, 2018 yılında ülkelerde satışa sunulacak Forever Aloe Vera Gel®'i Tetra Pak® ambalajında ​​yeni bir yolla tanıtıyor.

Bir şirket olarak büyümeye devam ederken, çevre üzerinde olumlu bir etki yaratabilmemiz için yollar aramaya çalışıyoruz. Bu yenilikçi yeni ambalaj,% 100 geri dönüştürülebilen malzemelerden oluşan yedi tabakadan yapılıyor. Artı, doldurma esnasında ambalaj birbirine monte ediliyor ve bu da imalatta daha fazla verimlilik yaratıyor. Bu sayede ürünün tüm dünyada depolanması ve gönderilmesi için şık bir yol sunmuş oluyourz, aynı zamanda buzdolabınıza daha da kolay sığmasını sağlayacağız!

Ancak Tetra Pak® ambalajı, Forever Aloe Vera Gel®'in ellerinize ve depolarımıza uyması için çok büyük ilerleme kaydedilmemize izin vermenin ötesinde bir şey yapmıştır - çünkü içeride ne olduğunun bilincindeyiz. Bu yeni ambalajın gelecekte en sevdiğiniz jel içeceklerinin, koruyucu içermeyen formülleriyle ilerlememize izin vererek onları bitkiden ürüne daha da taze hale getirdiğimizi duyurmaktan heyecan duyuyoruz! Bu aynı zamanda büyüttüğümüz ve hasat ettiğimiz Aloe Vera bitkilerinden daha fazla besin ve fayda sağlaması anlamına geliyor.

"Tetra Pak® Teknolojisi ve faydaları hakkında daha fazla şey öğrendim ve yeni resimleri gördüğümde bunun Forever için güçlü bir gelişme olduğunu ve geleceğe büyük bir adım olduğunu hissettim!" - Rex Maughan.

Bu ay, Japonya, Aloe Vera Gel ürünü Aloe Vera İçeceği için yeni görünümlü ambalajını ilk kez piyasaya sundu. Forever Aloe Vera Gel®, Forever Freedom®, Forever Aloe Berry Nectar®, Forever Aloe Bits N 'Peaches® ve Forever Aloe Vera Gel® 2018'de her ülkede satışa sunulacak bu Forever'ın 40 Yıllık Başarısını kutlamak için en iyi zaman!