Laika dāvana

Vai atceraties filmu par kādu jaunekli, kam bija tālvadības pults, ar ko varēja kontrolēt laiku? Manuprāt, to sauca "Klikšķis"?  Kad es domāju par to, kas notiek Forever visā pasaulē, es vēlos, kaut varētu dabūt šo pulti  un palēnināt laiku, lai varētu jūs visus apciemot katru gadu. Vienkārši iedomājieties - mēs varētu izmantot tālvadības pulti, lai laiku paātrinātu, lai  nedaudz ātrāk tiktu cauri grūtiem brīžiem!

Tomēr, esmu novērojis, ka tad, kad lietas norisinās grūti, mēs kļūstam pieticīgāki, laipnāki un pateicīgāki, un es domāju, ka arī jūs piekrītat, ka šie ir lieliski atribūti! Tāpēc varbūt mums nemaz nav nepieciešams paātrināt laiku ar šo tālvadības pulti. Varbūt mums ir nepieciešams tikai nedaudz vairāk pacietības.

Es atceros citātu: “slikta ziņa ir tā, ka laiks lido, labā ziņa ir tā, ka jūs esat pilots!”  

Kāda lieliska doma. Mēs nevaram kontrolēt laiku, bet mēs esam kontrolēt to, ko mēs darām ar savu laiku. Izmantot iespēju jaunā perspektīvā, ko Jaunais gads sniedz. Izmantot laiku, lai izskatītu savas izdarītās lietas un pavadīto laiku 2016. gadā, kas bija laika vērts, un ko mainītu, lai būtu labāk pavadīts. Kā jūs varat izmantot savas dāvanas un prasmes, lai dotu tās atpakaļ sev apkārt esošajiem?

Šajā jaunajā gadā, mūsu lūgums, lai katrs no jums dalītos ar savu talantu un būtu gatavi iedvesmot citus, lai kur jūs ietu. Ir miljoniem Forever biznesa īpašnieku, darbinieku, draugu un ģimeņu visā pasaulē, kas var būt pozitīvais spēks labajam, ja mēs esam gatavi dalīties ar to, kas mums ir. Nav  ierobežojumu tam, ko var sasniegt, ja vien jūs esat gatavi dalīties. Saprotiet, tā ir panākumu būtība - kad mēs esam gatavi dalīties ar mūsu talantiem, dāvanām un iespējām. Tā uzlabo dzīvi un, svarīgākais, savu.

Kaut arī svētku sezona ir noslēgusies, mums, Forever, ir iespēja sniegt citiem, visa gada garumā. Iedrošināt. Dalīties labestībā. Paaugstināt uzticību. Būt "karsējmeitenei". Dalīties ar savu laiku.

Šīs dāvanas ir tās, kas būs patiesas, pēc ilgstošās ietekmes, kad labojām rotaļlietas un jauno elektroniku. Tās ir dāvanas, kas iespējams patiesi  mainīs dzīves. 

Paldies par jūsu ieguldījumu 2016. gadā, un mēs ceram uz sadarbību un dalīšanos ar jums 2017. un turpmākajos gados.


Vienmēr Jūsu,


Rex Maughan

Saistītie produkti