Dar czasu

Czy pamiętacie film sprzed kilku lat o młodym człowieku, który miał pilota do kontroli czasu? Z tego co pamiętam, tytuł tego filmu brzmiał „Klik”. Kiedy myślę o tym, jak wiele dzieje się w Forever na świecie, żałuję, że nie mogę pożyczyć takiego pilota, by spowolnić czas i móc w ciągu roku odwiedzić Was wszystkich. Tylko pomyślcie – moglibyśmy też przyspieszać czas w trudnych chwilach, by mijały one szybciej!


Zauważyłem jednak, że w trudnych chwilach nabieramy pokory, uprzejmości i wdzięczności – i zgodzicie się pewnie ze mną, że są to wspaniałe cechy! Może więc jednak nie potrzebujemy przyspieszać czasu za pomocą pilota. Może potrzebujemy trochę więcej cierpliwości.


Przeczytałem raz takie stwierdzenie: „Zła wiadomość jest taka, że czas szybko leci; a dobra - że ty jesteś pilotem!”


To wspaniała myśl. Nie możemy kontrolować czasu, ale możemy kontrolować to, co robimy z naszym czasem. Wykorzystajcie nową perspektywę, jaką daje Nowy Rok. Przyjrzyjcie się temu, co zrobiliście i jak spędziliście czas w 2016 r. – co było wartościowe, a które chwile można było spędzić lepiej. Jak możecie wykorzystać swoje talenty i dary, aby odwdzięczyć się ludziom wokół Was?


W Nowym Roku zachęcam Was do tego, byście dzielili się swoimi talentami i inspirowali innych, gdziekolwiek się nie znajdziecie. Miliony FBO, pracowników, przyjaciół i rodzin na całym świecie mogą być pozytywną siłą dla czynienia dobra, jeżeli jesteśmy gotowi dzielić się tym, co mamy, z innymi. Wszystko można osiągnąć, gdy jesteście gotowi się dzielić. To jest właśnie esencja sukcesu – kiedy jesteśmy gotowi dzielić się swoimi talentami, umiejętnościami, darami i szansą z innymi. To wzbogaca życie innych i tym samym Wasze.


Chociaż okres świąteczny dobiegł końca, dzięki Forever mamy szansę obdarowywać ludzi przez cały rok. Zachęcajcie. Okazujcie dobroć. Wspierajcie. Kibicujcie. Dzielcie się swoim czasem.


To te dary wywrą prawdziwy wpływ – który będzie trwał jeszcze długo po tym, jak ołowiane żołnierzyki i nowe gadżety elektroniczne pójdą w kąt. To te dary mogą naprawdę zmienić czyjeś życie.


Dziękuję za Wasz wkład w 2016 r. i cieszę się, że będziemy razem pracować i dzielić się w 2017 roku i w kolejnych latach.


Forever Yours,


Rex Maughan

Powiązane produkty