Pasaules sociālais tīkls

Mums tagad ir tik daudz saziņas kanālu un pieejamo izpausmju. Es negribu izlikties, ka zinu tos visus, bet man ir mazbērni un es zinu kas ir tvīts un par FBĪ var uzzināt vairāk desmit minūšu Instagram vietnes apmeklējumā, nekā desmit stundu izpilddirektoru sanāksmē! Tas ir, pirms mēs aplūkojam Facebook vai Snapchat. Es mīlu  tehnoloģijas un tās ir kā svētība mūsu industrijai. Miljoniem balsu tagad var dzirdēt,  jo viedi vīrieši un sievietes no visas pasaules ir pietiekami drosmīgi, lai izmantotu šīs pasakainās tehnoloģijas.


Mēs mijiedarbojamies un "saskrienamies" ar daudz citiem cilvēkiem, jo mēs virzāmies caur mūsu biznesu un personīgo dzīvi. Šī mijiedarbība parasti ir labākā, ko dzīve var piedāvāt un tagad mēs varam dalīties pieredzē un novērojumos, ar citiem, izmantojot šos neskaitāmos jaunos komunikāciju kanālus. Pirms dažiem gadiem, mēs bijām daudz ierobežotāki. Ja mēs vēlējāmies pastāstīt stāstu, tas bija personīgi personai, ar fizisku fotogrāfiju, vai varbūt, pilnai laimei, 35mm diapozitīviem!


Ar mūsu jaunajām globālajām iespējām, mums ir jābūt hiper informētiem par to, ko mēs sakām un kā mēs pasakām. Kā FBĪ, lūdzu pārliecinieties, ka tas, ko jūs sūtāt ir saskaņā ar mūsu politiku, bet pats svarīgākais būt saskaņā ar to, kas jūs esat. Mēs laiku pa laikam jautājam, lai atrisinātu ar ziņu vai komentāru  izraisītu nodarījumu.  Bieži tas ir nejauši, bet tas izraisa  sāpes, kas  ir reālas un ilgstošas.


Būtu nereāli pieņemt, ka mēs pilnvērtīgi izmantosim šo, kā mūsu jauno globālo ruporu. Bet es domāju, ka mēs varam iegūtu labākus rezultātus ar to. No maniem novērojumiem, ja mēs ievērotu četrus noteikumus, esmu pārliecināts, ka varētu sasniegt daudz, lai padarītu Forever kibertelpas par labāko vietu. Es zinu, tie ir neparasti, bet es esmu pārliecināts, ka paskatoties atpakaļ laikā, jūs atzītu iepriekšējās kļūdas, vai izvairītos no aizvainojuma, ja būtu ievērojuši šos noteikumus.


  1. Neievietojiet ziņojumus pēc pusnakts.
  2. Neievietojiet ziņojumus dusmīgs
  3. Neievietojiet ziņojumus, kādus nevarētu pateikt aci-pret-aci
  4. Neievietojiet ziņojumus,  ja jūs nejūtaties droši par to un nelieciet to savā bērnistabā pie sienas. 

Tie ir grūti noteikumi, bet ar globālajām iespējām nāk globālā atbildība.


Šajā pateicības gada laikā, esmu pateicīgs par brīnumaino internetu - par katru no jums, kas ir gatavi veltīt savu laiku, lai rakstītu pozitīvas atsauksmes, atbildēt uz jautājumu vai ievietot noderīgu video. Es pateicos jums, mūsu FBĪ. Jūsu labestība un apņemšanās vienam pret otru nekad nav pievīlusi mani. Mūsu nemierīgajā pasaulē jūs esat cerību bāka katrā valstī, katrā tautā un katrā kultūrā. Es esmu pateicīgs par jūsu pastāvīgo atbalstu. Es esmu pateicīgs Forever, mūsu neparastajam uzņēmumam, kas ļauj parastiem cilvēkiem, piemēram, man, piedzīvot neparastas lietas.


Laimīgu pateicības laiku.

Vienmēr jūsu,Rex Maughan
CEO, Forever Living Products