Největší příběh

Často mě slyšíte říkat "Síla Forever je síla lásky".


No, těžko se vysvětluje síla lásky, však? A navíc, i přesto, že je téměř nemožné popsat něco, co je emocionální, má člověk stále pocit, že je to nejlepší způsob, jak vysvětlit, kdo jsme a co děláme. Podle mých zkušeností člověk nejlépe pochopí pocit tak, že ho skutečně prožije. Francouzský filmový režisér Jean-Luc Godard řekl: "Někdy je realita příliš složitá. Příběhy jí dávají formu. "


Tento rok slavíme 40 let existence společnosti Forever a strávil jsem dost času pripomínaním si oblíbených vzpomínek a vracením se v mysli k překážkám, které nám stály v cestě, než  jsme se dostali až sem. Když začneme přemýšlet o minulosti, lidech a místech, které pomáhaly formovat společnost Forever, uvědomíme si, že tyto příběhy nám pomohli oživit sílu lásky.


Chtěli jsme se s vámi podělit o příběhy některých takových lidí a momenty, které je formovaly, a tak jsme z 39 oblíbených příběhů vytvořili knihu "40 Stories of Forever" (40 příběhů Forever), kterou jsme prezentovali na Global Rally v Dallasu. Nejdříve jsme si mysleli, že tyto příběhy oživí 40 let dobrých skutků, překážek a mistrovských obchodních činností, ale skončilo to při něčem mnohem větším!


Ať už je to příběh muže, který celý svůj život zasvětil jedné práci, v dobrém i zlém, protože je na svou práci hrdý, nebo příběh ženy, která věděla, že může změnit budoucnost celé vesnice tím, že poskytne čerstvou vodu - každý z těchto příběhů má své kouzlo. Všichni jsou součástí síly lásky a toho, jak každému z nás dává společnost Forever úžasnou možnost podělit se o laskavost a dále šířit naději.


Navíc, jsme zjistili, že v tom, že jsme dali dohromady příběhy z celého světa, bylo ještě něco silnější. Když jsme se snažili vybrat favority nebo ty příběhy, které vyprávěli příběh Forever nejvýstižněji, zjistili jsme, že to nedokážeme. Věděli jsme, že příběhy by neměly jen tak končit na poslední stránce knihy. A to je důvod, proč jsme vybrali jen 39 příběhů. Protože ten nejsilnější příběh je ten VÁŠ.


Příběh Forever je neustále se rozšiřující sbírka příběhů, vzpomínek a odkazů, které nám připomínají, že síla Forever je nehmotná a je přítomna v mnoha formách. Ukazuje mi, že neexistuje nic vznešenější než lidé, kteří pracují společně na společném cíli - učinit svět lepším. A je jasné, že budoucnost je růžová!


Jelikož oslavujeme 40. výročí naší společnosti, chtěl bych každého z vás požádat, abyste se podělili o váš příběh. Jen pak opravdu pochopíte, proč je síla Forever silou lásky.Forever Yours,
Rex Maughan

Související produkty