Najwspanialsza historia

Często powtarzam, że „Potęgą Forever jest potęga miłości”.


Trudno jest wyjaśnić, co dokładnie oznacza potęga miłości, czyż nie? A jednak, mimo niemal zupełnej niemożności opisania tego, co wiąże się z uczuciami, fraza ta zdaje się najlepiej określać to, kim jesteśmy i co robimy. Z doświadczenia wiem, że ​​najłatwiej zrozumieć uczucie, gdy samemu się je doświadczy. Słynny francuski reżyser Jean Luc Godard powiedział: „Czasami rzeczywistość jest zbyt złożona. Historie kształtują jej formę”.


W roku 40. urodzin Forever sporo czasu spędzam wspominając ulubione chwile i kamienie milowe znaczące szlak naszej dotychczasowej podróży. Rozmyślając o przeszłości, ludziach i miejscach, które pomogły ukształtować Forever, zdaliśmy sobie sprawę, że są to historie, które pomagają tchnąć życie w pojęcie „potęga miłości”.


Chcieliśmy podzielić się opowieściami choć niektórych osób o chwilach, które ukształtowały ich los. Dlatego zebraliśmy 39 relacji w książce „40 Stories of Forever” (40 historii Forever), której premiera miała miejsce podczas Global Rally w Dallas. Początkowo myśleliśmy, że opisane historie pomogą nam podsumować 40 lat dobrych uczynków, wstrząsających podróży i mistrzowskich przedsięwzięć, niemniej ostateczny efekt znacznie przerósł nasze oczekiwania!


Niezależnie od tego, czy jest to opowieść o człowieku, który całe życie wykonuje tę samą pracą, ponieważ jest niezwykle dumny z tego, co robi, czy o kobiecie, która wiedziała, że odmieni los całej wioski doprowadzając do niej świeżą wodę, wszystkie historie kryją w sobie szczególną magię. Każda z nich niesie przesłanie o potędze miłości i ilustruje, jak Forever daje nam niesamowitą szansę, by okazywać życzliwość i dzielić się nadzieją.


Co więcej, łącząc historie z całego świata odkryliśmy coś jeszcze bardziej znaczącego. Kiedy próbowaliśmy wybrać te opowieści, które podobały nam się najbardziej lub najlepiej ilustrowały Forever, okazało się, że nie jesteśmy w stanie tego zrobić. Wiedzieliśmy, że historie nie mogą po prostu skończyć się wraz z ostatnią stroną książki. Zatem wybraliśmy tylko 39, ponieważ wiemy, że najwspanialszą historią ze wszystkich jest TWOJA własna.


Dzieje Forever to stale rosnący zbiór opowieści, wspomnień i spuścizn, które przypominają nam, że potęga Forever jest nieuchwytna i przybiera przeróżne formy. To uświadamia mi, że nie ma nic wspanialszego niż grupa ludzi, pracujących nad osiągnięciem wspólnego celu – aby uczynić świat lepszym. Dzięki temu możemy mieć pewność, że ​​przed nami świetlana przyszłość!


Świętujemy 40. urodziny, a ja zachęcam każdego z Was by dzielił się darem swojej historii. Dopiero wtedy naprawdę zrozumiecie, że potęgą Forever jest potęga miłości.


Forever Wasz,
Rex Maughan

Powiązane produkty