Najväčší príbeh

Často ma počujete hovoriť „Sila Foreveru je sila lásky”.


No, ťažko sa vysvetľuje sila lásky, však? A navyše, aj napriek tomu, že je takmer nemožné popísať niečo, čo je emocionálne, má človek stále pocit, že je to najlepší spôsob, ako vysvetliť, kto sme a čo robíme. Podľa mojich skúseností človek najlepšie pochopí pocit tak, že ho skutočne prežije. Francúzsky filmový režisér Jean Luc Godard povedal: „Niekedy je realita príliš zložitá. Príbehy jej dávajú formu.“


Tento rok oslavujeme 40 rokov existencie spoločnosti Forever a strávil som dosť času vybavovaním si obľúbených spomienok a vracaním sa v mysli k prekážkam, ktoré nám stáli v ceste, kým sme sa dostali až sem. Keď začneme premýšľať o minulosti, ľuďoch a miestach, ktoré pomáhali formovať spoločnosť Forever, uvedomíme si, že tieto príbehy nám pomohli oživiť silu lásky.


Chceli sme sa s vami podeliť o príbehy niektorých takýchto ľudí a momenty, ktoré ich formovali, a tak sme z 39 obľúbených príbehov vytvorili knihu „40 Stories of Forever“ (40 príbehov Forever), ktorú sme prezentovali na Global Rally v Dallase. Najskôr sme si mysleli, že tieto príbehy oživia 40 rokov dobrých skutkov, prekážok a majstrovských obchodných činností, no skončilo to pri niečom oveľa väčšom!


Či už je to príbeh muža, ktorý celý svoj život zasvätil jednej práci, v dobrom aj zlom, pretože je na svoju prácu hrdý, alebo príbeh ženy, ktorá vedela, že môže zmeniť budúcnosť celej dediny tým, že poskytne čerstvú vodu – každý z týchto príbehov má svoje čaro. Všetci sú súčasťou sily lásky a toho, ako každému z nás dáva spoločnosť Forever úžasnú možnosť podeliť sa o láskavosť a ďalej šíriť nádej.


Navyše, zistili sme, že v tom, že sme dali dokopy príbehy z celého sveta, bolo ešte niečo silnejšie. Keď sme sa snažili vybrať favoritov alebo tie príbehy, ktoré rozprávali príbeh Forever najvýstižnejšie, zistili sme, že to nedokážeme. Vedeli sme, že príbehy by nemali len tak končiť na poslednej stránke knihy. A to je dôvod, prečo sme vybrali len 39 príbehov. Pretože ten najsilnejší príbeh je ten VÁŠ.


Príbeh Forever je neustále sa rozširujúca zbierka príbehov, spomienok a odkazov, ktoré nám pripomínajú, že sila Forever je nehmotná a je prítomná v mnohých formách. Ukazuje mi, že neexistuje nič vznešenejšie než ľudia, ktorí pracujú spoločne na spoločnom cieli – urobiť svet lepším. A je jasné, že budúcnosť je ružová!


Keďže oslavujeme 40. výročie našej spoločnosti, chcel by som každého z vás požiadať, aby ste sa podelili o váš príbeh. Len potom naozaj pochopíte, prečo je sila Forever silou lásky.Forever Yours,
Rex Maughan

Súvisiace produkty