Forever Active Pro-B ™: Klíč pro dokonalé fungování vašich střev

Připravte a přichystejte se a nastartujte své trávení s novým Forever Active Pro-B ™. Naše zdokonalené probiotika podporují zdravý trávicí systém. Obsahují 6 kmenů prospěšných probiotik a více než 8 miliard dobrých bakterií, které udrží vaše střeva zdravá a zajistí jejich správné fungování.


Bohužel je snadné ignorovat zdraví našich střev a podcenit jejich mimořádný význam pro naše celkové zdraví. Tyto životně důležité orgány jsou společným jmenovatelem mnoha zdravotních problémů. Stres, nezdravá strava, faktory životního prostředí a rychlý životní styl způsobují problémy našemu trávicímu traktu a po nějakém čase mohou ovlivnit náš organismus například ve formě únavy, oslabeného imunitního systému, obtíží s udržením zdravé hmotnosti a problémů s pokožkou.


Vědci zjistili, že složení mikroflóry v našich střevech může mít velký vliv na celkové zdraví a pocit spokojenosti. Používání probiotik může pomoci obnovit rovnováhu dobrých bakterií ve vašem trávicím traktu a tím podpořit zdraví trávicího a imunitního systému.


Nové výzkumy ukazují, že dobrá probiotika by měli mít 5 až 10 miliard CFU, přežít přechod celým trávicím traktem, aby se usídlili a množily, měly by obsahovat kombinaci kmenů s doplňujícími vlastnostmi, měly by mít klinicky ověřené zdravotní účinky a měly by být vyrobeny a balené bez vlhkosti nebo s nízkou vlhkostí.


Forever Active Pro-B ™ je na čele výzkumu probiotik - obsahuje více než 8 miliard CFU složených ze 6 společně působících kmenů bakterií. Tato probiotická elektrárna dokáže projít přes žaludeční kyseliny a dorazit na své optimální místo - do střev. Jednoduše užívejte jednu kapsli denně a pomůžete podpořit vyvážený trávicí a imunitní systém.


Při tvorbě Forever Active Pro-B ™ jsme se spojili s kodaňskou univerzitní nemocnicí, která je lídrem v oblasti gastroenterologie, abychom dali vaše střeva do pořádku. Bylo klinicky prokázáno, že dva z kmenů, které tvoří Forever Active Pro-B ™, umožňují rozsáhlou kolonizaci střev. Tyto speciálně vytvořená probiotika působí společně s dalšími vybranými kmeny, aby optimalizovali váš trávicí systém pomocí klinicky prokázaných bakterií, které jsou prospěšné pro váš systém a maximalizují výsledky.


Naše jedinečná směs také obsahuje prebiotickou vlákninu, která je ideální pro udržování, uchovávání a dodávání probiotik do střeva. Tato vláknina podporuje fermentaci bifidobakterií a laktobacilů, což jsou dva kmeny bakterií ve Forever Active Pro-B ™, které pomáhají zajistit, že více kmenů bakterií přežije, aby se dostalo tam, kde je vaše tělo nejvíce potřebuje.


Forever Active Pro-B ™ bez obsahu sóji a alergenů je vegetariánská kapsle, která je jedinečným způsobem vyrobena a kryogenicky zmrazená tak, aby zachovala sílu našich probiotických kmenů. Forever Active Pro-B ™ obsahuje technologii Activ Vial Technology, což je speciálně vytvořená trubka zabudovaná do láhve, jejímž cílem je ochránit produkt před vlhkostí. Tato exkluzivní technologie uchová sílu produktu během procesu jeho výroby a během celé jeho životnosti.


Naše probiotika se jednoduše používají a nemusí se držet v chladu. Jednoduše užijte jednu kapsli denně a dosáhnete ty nejlepší výsledky. Forever Active Pro-B ™ je také součástí našeho balení Vital5® a doplňuje náš patentovaný gel Forever Aloe Vera gel®, který pomáhá udržovat zdravý trávicí systém a přirozenou úroveň energie.


Zajistěte dokonalé zdraví vašich střev s Forever Active Pro-B ™ a využijte všechny výhody!


Co jsou to CFU a proč jsou jejich miliardy potřebné pro střevní zdraví?


Tyto shluky bakterií určují, kolik bakterií v probiotikách se dokáže dělit a tvořit shluky. Pouze probiotické bakterie, které jsou živé, dokáží kolonizovat - a dostat živé bakterie do vašeho střeva je cílem probiotik.


Živé nebo dobré bakterie mají mnohé výhody, například podporují zdravý imunitní systém, pomáhají při procesu trávení potravy, pomáhají uvolňovat živiny na vstřebání a pozitivně přispívají k normálnímu růstu a vývoji člověka.