Zrealizuj swój program F.I.T. z nową aplikacją Forever F.I.T.!

Programy F.I.T. zapewniają ci jasne wytyczne w zakresie ćwiczeń, odżywiania i stylu życia - takie, które mogą zmienić twoje ciało i pomóc ci wyglądać i czuć się lepiej, na stałe. Ułatw jeszcze bardziej korzystanie z programów z NOWĄ aplikacją Forever F.I.T..


Dzięki wygodnym, interaktywnym funkcjom, do których masz dostęp na swoim smartphonie, zachowasz motywację, osiągniesz świetne efekty i będziesz mógł/mogła realizować program, gdziekolwiek się znajdziesz!

Funkcje obejmują: 


  • Rzucaj wyzwania i rywalizuj ze znajomymi
  • Zyskaj dostęp do pgramu ćwiczeń i realizuj go gdziekolwiek jesteś
  • Śledź swoją wagę i wymiary
  • Łatwo odnajdź pyszne przepisy
  • Aktualizuj realizację dziennego picia wody jednym ruchem palca
  • Zaznaczaj suplementy, które już zjadłeś/-aś w internaktywnym planie suplementacji
  • Odblokowuj nagrody
  • i o wiele więcej!

Jeszcze nie kupiłeś/-aś Clean 9, F15 lub Vital 5? Kup je już dziś i dowiedz się więcej, jak mogą zmienić twoje życie <a href="http://foreverliving.com/page/products/forever-fit/">tutaj.</a> 

Szukasz sposobu na to, by aplikacja F.I.T. wsparła twój biznes? Kiedy twoi klienci pobiorą aplikację F.I.T. App, zyskają dostęp do motywacji, odpowiedzialności i wszystkich informacji, które są im potrzebne do odniesienia sukcesu z programem F.I.T..


Rozpocznij wyzwania i zaproś swoich klientów - możesz im wysyłać wspierające wiadomości przez chat, sprawdzać ich postępy, upewniać się, że radzą sobie z wyzwaniami, a także pomóc im wybrać następny etap po ukończeniu Clean 9, F15 lub Vital 5.

Najlepszy element? Możesz mieć różne wyzwania i grupy, realizowane jednocześnie, by zachęcać przyjaciół, rodzinę, strukturę, różne grupy klientów itp., podczas ich podróży do lepszego wyglądu i samopoczucia.

Pomaganie innym w osiągnięciu celów związanych z fitness i odżywianiem jest łatwe jak nigdy dotąd! 

Pobierz aplikację w App Store oraz Google Play Store

Powiązane produkty