Yeni Forever F.I.T. programı ile dietinizi düzenleyin!

F.I.T. Programı, vücudunuzu değiştirebilen, daha iyi görünmenizi ve daha iyi hissetmenizi sağlayacak basit egzersiz, yemek ve yaşam tarzı rutinleri sağlar - kalıcı sonuçlar verir. Bugün yeni Forever F.I.T. Uygulaması ile programınızı belirleyin..

Akıllı telefonunuzdan sunulan kullanışlı ve etkileşimli özellikler sayesinde motive kalabilir, en iyi sonuçlara ulaşabilir ve nereye giderseniz gidin en sevdiğiniz programı takip edebilirsiniz!

Özellikler:

    Arkadaşlarınla ​​meydan okuyun ve rekabet edin
    Egzersiz programınıza erişin ve her yerden takip edin
    Ağırlığınızı ve ölçümlerinizi takip edin
    Kolayca enfes yemek tarifleri edinin
    Parmak ucuyla su alımınızı güncelleyin
    Etkileşimli programlar ile besin takviyelerini kontrol edin
    Ödüllerin kilidini açın
    ve dahası!


Clean 9, F15 veya Smile 5'i henüz satın almadınız mı? Onları bugün satın alın ve bu hayat boyu kullanacağınız ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmek için <a href="http://foreverliving.com/page/products/forever-fit/"> buraya </a> tıklayın.

F.I.T.' programını kullanmanın bir yolunu arıyorum. Programlarımı artırmak için uygulama mı? F.I.T. indirerek, müşterilerinizi motivasyona, ve başarılı olmak için ihtiyaç duydukları tüm bilgilere erişebilirler.

Bir meydan okuma başlatın ve müşterilerinizi davet edin - sohbet yoluyla mesajlar gönderebilir, ilerlemelerini ölçebilir veya herhangi bir zorluk çekiyorlarsa, Clean 9, F15 veya Smile 5'i tamamladıktan sonra bir sonraki adımlarının ne olacağını belirlemelerine yardımcı olabilirsiniz.

En iyi kısımı? Arkadaşlarınızı, ailenizi, ekibinizin, farklı müşteri gruplarınızı ve daha fazlasını teşvik etmek için bir seferde birden fazla gruba sahip olabilirsiniz. Bu sayede bir sonraki adımında daha iyi görünme ve kendinizi daha iyi hissetme şansı elde edersiniz.

Başkalarının fitness ve beslenme hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Uygulamayı App Store' ve Google Play Store'da indirin.