Potęga wiary

Wśród najznamienitszych miast starożytnej Mezopotamii jedno wyróżniało się jako najmocniejsze i najlepiej chronione. Podczas najcięższych potyczek bramy miasta strzegł człowiek, wsłuchując się w odgłosy wojny toczącej się za murami. Jego zadaniem było pilnowanie bram na wypadek, gdyby atak jednak przebił się przez słynne solidne mury. Robił to, mimo że zarówno on sam, jak i cała armia, byli przekonani, że nigdy tak się nie stanie. Jednak swoją pracą zapewniał mieszkańcom miasta poczucie komfortu i bezpieczeństwa za masywnymi murami.


Na zewnątrz szalała wojna, mury drżały, a po twarzy owego mężczyzny spływał pot. Wojna, zdawać by się mogło, trwała bez końca. Człowiek nigdy by się do tego nie przyznał, ale chwilami wątpił, czy mury powstrzymają wojenną zawieruchę. Jednak cały czas stał dumnie wyprostowany, by pokazać innym, że nie ma się czego obawiać.


Walki ciągnęły się tygodniami, ale mocne, strzeliste mury nie uległy. Jeszcze raz miasto uchroniło się dzięki wytrzymałości, sile i wierze. Solidne mury, zbudowane na mocnych fundamentach, stały niewzruszone, chroniąc mieszkańców przed kolejnymi atakami.


Podobnie jak w przypadku murów wzniesionych wokół starożytnego miasta, Wy również włożyliście czas i wysiłek w szkolenie, planowanie i rozwój swojego biznesu. Pasja i ciężka praca kryją się w każdej cegiełce zbudowanego przez Was muru. Tak jak strażnik u bram miasta, musicie mieć niezachwianą wiarę w siłę swojego biznesu i przekonanie, że przetrwa on nie tylko próbę czasu, ale także wyzwania, które niechybnie nadejdą. Gdy, jak to zwykle bywa, przyjdą trudniejsze czasy, musicie wytrwać, wierząc w potęgę tego, co zbudowaliście.


Nie raz będziecie musieli stawiać czoła wyzwaniom, które mogą poddawać w wątpliwość Waszą niezłomność. Po czterdziestu latach w biznesie, Forever wciąż staje przed wyzwaniami. Jednak tym się różnimy od firm, które nie mają 40-letniej historii, że nasza jest wzmocniona wiarą. To głębokie przekonanie sprawia, że wszyscy jesteśmy silniejsi. W ciągu tych 40 lat pomogliśmy milionom ludzi na całym świecie wyglądać i czuć się lepiej, dzięki naszym wspaniałym produktom oraz szczodrej szansie na biznes. Mamy oddanych liderów, pracowników i ogromną rodzinę Forever na całym świecie, która Was wspiera i wzmacnia Wasze postanowienia.


Wszyscy jesteśmy strażnikami przy bramie. Stoimy dumnie wyprostowani, nawet gdy ludzie kwestionują naszą działalność lub pytają, dlaczego robimy to, co robimy. Wierzymy w moc naszych produktów, w potęgę nieograniczonych możliwości i w życie, które mogą odmienić.


Stawiając czoła trudnym chwilom, pamiętajcie, że pracowaliście zbyt ciężko, aby pozwolić sobie na porażkę, zanim jeszcze ta zapuka do drzwi. Prawdziwa wiara ma moc. Uwierzcie w siebie i w to, co robicie, a Wasz biznes przetrwa próbę czasu.


Forever Wasz,


Rex Maughan