Wartość dzielenia się

Dzielenie się dobrymi rzeczami leży w naszej naturze.


Przypomnij sobie, kiedy ostatnio mówiłeś/-aś komuś o świetnej restauracji, nowym sklepie czy przeżyciu, które wprawiło cię w zachwyt. Pewnie nie mogłeś/-aś się doczekać, aby opowiedzieć o tym, co sprawiło, że posiłek, zakup lub wydarzenie były tak wyjątkowe.


Dzielenie się jest napędzane emocjami – wynika z pragnienia, by inni doznali tych samych pozytywnych wrażeń co my i poczuli tę samą radość i szczęście. Jest nierozerwalnie związane z potrzebą pomagania innym i stanowi jeden z głównych powodów powodzenia naszego społecznościowego biznesu. Chcemy dzielić się z innymi tym, co według nas, pomoże im i sprawi, że poczują się lepiej, więc naturalnie chcemy, aby skorzystali z naszych ulubionych produktów lub szansy na biznes, która zmieniła nasze życie na lepsze. 


Od ponad 40 lat rośniemy, ponieważ uwielbiacie nasze produkty i pragniecie dzielić się nimi z innymi. Jest to dla nas tak fundamentalny koncept, że stanowi jeden z głównych czynników decydujących o skuteczności naszego modelu biznesowego:


1. Realizuj aktywność 4 cc


2. Używaj produktów


3. Dziel się produktami


4. Co miesiąc sponsoruj


5. Kwalifikuj się do każdego programu promocyjnego


Dzieląc się, budujesz mocną bazę klientów, co jest nieodzowne dla prawidłowego rozwoju biznesu Forever. Ludzie, którzy uwielbiają nasze produkty, którzy wyglądają i czują się lepiej, będą dzielić się z swoimi doświadczeniami z kolejnymi osobami, a takie pozytywne zachowanie staje się zaraźliwe.


Zastanów się nad tym, jak Ty dzielisz się w swoim biznesie – i nie chodzi mi tylko o prezentacje biznesowe. Mam na myśli prawdziwe dzielenie się. Kiedy z serca przekazujesz innym swoje osobiste doświadczenia, nawiązujesz z nimi emocjonalną więź. Jesteś wtedy szczery/-a w swoim pragnieniu podzielenia się czymś, co pomoże a nie tylko czegoś sprzedania. Myślę, że jeśli dzielisz się z innymi swoim osobistym doświadczeniem, budujesz głębszą relację, a kiedy pomagasz innym, Twój biznes rośnie.


Dziel się wszystkim tym, co kochasz w Forever – to jest w Twojej naturze.


 


Keep Smiling,


Gregg Maughan

Powiązane produkty