Deliť sa s ostatnými má svoju silu

Je pre nás prirodzené deliť sa o dobré veci. 

Porozmýšľajte, kedy ste naposledy niekomu povedali o dobrej reštaurácii, o novom obchode alebo o zážitku, ktorý vám urobil radosť. Zrejme ste sa nemohli dočkať, kedy sa o svoje skúsenosti podelíte a budete básniť o tom, prečo boli jedlo, nákup alebo nejaká udalosť také výnimočné. 

K túžbe podeliť sa o niečo nás vedú emócie – snaha, aby aj ostatní mali pozitívne skúsenosti, ktoré budú odzrkadľovať naše skúsenosti, a aby cítili rovnakú radosť a šťastie ako my. Je to prirodzene spojené s myšlienkou pomáhať ostatným, čo je jeden z hlavných dôvodov, prečo naše sociálne podnikanie funguje. Chceme sa totiž podeliť o veci, o ktorých si myslíme, že pomôžu ostatným alebo že sa ostatní budú vďaka nim cítiť dobre. Samozrejme, že chceme, aby si vychutnávali produkty, ktoré milujeme, alebo využili obchodnú príležitosť, ktorá zmenila naše životy k lepšiemu.

Už viac než 40 rokov rastieme vďaka vám všetkým, pretože milujete naše produkty a chcete sa o ne podeliť s ostatnými. Je to taký základný ideál nášho podnikania, že predstavuje jeden z hlavných stimulov nášho obchodného modelu:

1. Buďte aktívni minimálne 4cc
2. Produkty používajte
3. Deľte sa o ne s ostatnými
4. Každý mesiac sponzorujte
5. Kvalifikujte sa na motivačné odmeny

Keď sa budete o produkty deliť, vybudujete si zároveň silnú zákaznícku základňu, čo je súčasť rozvíjania zdravého podnikania s Forever. Ľudia, ktorí majú vášeň pre naše produkty, ktorí vyzerajú lepšie a cítia sa lepšie, sa budú potom o svoje skúsenosti deliť s ostatnými a tento typ šírenia pozitívnych skúseností sa stane nákazlivým.

Pouvažujte nad tým, do akej miery sa o svoje skúsenosti delíte s ostatnými vo svojom vlastnom podnikaní, a to nemám na mysli len obchodné prezentácie jeden na jedného. Myslím tým skutočné delenie sa s ostatnými. Keď skutočne ďalej šírite svoje osobné skúsenosti, keď nadväzujete emocionálne spojenie. Keď máte ozajstnú snahu povedať ľuďom niečo o tom, čo máte radi a nechcete im len niečo predať. Myslím si, že ak sa podelíte o svoje osobné skúsenosti, vytvoríte si hlbší vzťah, a keď budete pomáhať ostatným, vaše podnikanie sa bude proste rozvíjať. 

Deľte sa naďalej s ostatnými o všetko, čo na spoločnosti Forever milujete – je to proste prirodzené. 

Usmievajte sa. 

Gregg Maughan

Prezident, Forever Living Products

Súvisiace produkty