Panākumu noslēpums

Man patīk sadarboties ar labiem draugiem, kādi ir Forever - vai tie ir mūsu darbinieki visā pasaulē, valstu menedžeri, FBO vai Pasaules Vadības Komanda (GLT). Tās ir spēcīgas un nozīmīgas attiecības, kas sniedz vērtību un palīdz veidot mūsu uzņēmumu tādu, kāds tas ir šodien. Mēs tikko aizvadījām pāris dienu sapulci galvenajā ofisā ar mūsu EGLT. Rolf un Dominique, John un Jayne, un Bheki un Gabi palīdzēja mums pieņemt dažus lēmumus un sniedza padomus par plāniem mūsu nākotnei.  

Unikāla iespēja būtu attīstīt šīs idejas mūsu labākajiem tīkla darbiniekiem pasaulē - ne tikai mūsu kompānijā, bet arī mūsu industrijā. Kā jau teicu, mēs cienām šīs attiecības un esam pateicīgi par piemēriem un vēlmi veltīt savu laiku un talantu. Forever ir unikāls šajā ziņā, ticiet man! Visi mūsu līderi ir apņēmības pilni Forever nākotnei un uzņēmējdarbībai. 

Sarunu laikā mēs pārliecinājāmies, ka, lai arī strādājam lieliski un uzstādām jaunus rekordus pasaulē, vēl ir tik daudz darba, kas mums jāizdara. Mums ir ārkārtīgi dāsns un godīgs mārketinga plāns, un mēs esam pierādījuši, tīru un efektīvu produktu klāstu. Es neredzu nevienu iemeslu, kāpēc katrās mājās pasaulē nevarētu gūt labumu no to izmantošanas.


Ja arī jūs tā domājat, tad mums vēl daudz darbu jāizdara! 

Daudzi cilvēki, kad ienāk mūsu biznesā, meklē panākumu atslēgu. Viņi runā ar mūsu līderiem, apmeklē visas apmācības, un mēģina atklāt VIENU lietu, kas padara tos veiksmīgus. Kāds ir noslēpums? Es domāju, ka lielākā daļa no jums zina, noslēpums ir tas, ka tāda nav. 

Patiesībā, mūsu veiksmīgākie līderi un tie, kas ātri uzbūvējuši stabilu un ilgspējīgu biznesu, izpilda un atdarina tos pašus pamatprincipus ar ko iepazīstina katru jauno FBO jau pašā sākumā. Pārdot produktus. Iet no produkta uz produktu. Iepazīstināt divus jaunus cilvēkus mēnesī ar iespēju un iemācīt viņiem darīt to pašu. Un tā tālāk, un tā tālāk, un tā tālāk. Tas nav sarežģīti. Patiesībā, viena no skaistākajiem daļām mūsu biznesā ir vienkāršība. Bet šie vienkāršie ieradumi ir jāveic KONSEKVENTI.

Es sēdēju blakus Rex, Forever Experience pasākumā, kas notika pagājušajā mēnesī Scottsdale, viņš noliecās un teica, “Es esmu sajūsmā, šodien ir diena, kad pirms 40 gadiem sākām šo biznesu!” Es 100% piekrītu. Mūsu izaugsmes potenciāls ir neticams tieši tagad! 

Es patiešām ticu (un mūsu pasaules līderi piekritīs man) ka ar centību un konsekvenci, mēs varam dubultot savu pārdošanas apjomu.

Nevaru sagaidīt, kad satikšu jūs Dubaijā!

Vienmēr smaidiet, 

Gregg Maughan
President, Forever Living Products 

Saistītie produkti