Ceļš uz priekšu

Katru reizi, kad es atsēžos rakstīt pēdējo šī gada vēstuli, man ir grūti atturēties no divpadsmit mēnešu sasniegumu un rezultātu nosaukšanas. 
     2016. gads mums bija brīnišķīgs, tāpēc mēs varam lepoties daudzu aspektu ziņā ar vēl vienu mūsu uzņēmējdarbības izaugsmes gadu. Mēs nekad neuzskatīsim veiksmi par pašsaprotamu lietu – mēs zinām, cik daudz darba un atdeves no jums prasa jūsu nākotnes veidošana kopā ar Forever, un tāpēc mēs esam visiem par to ļoti pateicīgi. 
     Taču, priecādamies par pagātnes sasniegumiem, gribu veltīt nedaudz laika, lai izstāstītu mūsu nākotnes vīziju. Kompānija pastāv jau ilgu laiku un, laikam skrienot, mēs saprotam, ka, ja mēs negribam atdot savas pozīcijas tirgū, kur ir liela konkurence un kur ir daudz trokšņu un dažādu lietu, kas novērš uzmanību, komunicējot, mums ir jābūt možiem un sakoncentrējušiem.
Mums ir jāpaliek uzticīgiem savam galvenajam vēstījumam. Forever vienmēr ir centusies būt saprotama un vienkārša kompānija.  Ko tas nozīmē jums? Tas nozīmē, ka arī turpmāk jūs redzēsiet, ka mēs daudz strādājam, lai uzlabotu produktu kvalitāti, iekļaujot jaunus, labākus ingredientus. Arī turpmāk redzēsiet lielas investīcijas un inovācijas ražošanas procesos, kompānijas politikā un mārketinga plānā, kas vienkāršos uzņēmējdarbību un tās veidošanu. 
     ASV tikko notika unikāls politiskais process, un mums sāka plūst kompāniju dalībnieku izteikumi par tā saucamajām „galvenajām tēmām“, kurām tika veltīta vislielākā uzmanība un kuras tika akcentētas visā kompānijas pastāvēšanas laikā. Es padomāju, ka arī es gribētu īsumā atgādināt visiem mūsu FBO un darbiniekiem, kādas tēmas ir vissvarīgākās, runājot par Forever. Lai būtu vienkāršāk, es sadalīšu tās piecās galvenajās kategorijās – tās ir mūsu kompānijas īpašās īpašības, kuras mūsuprāt, palīdzēs jums labāk izskaidrot pārējiem, kas mēs esam.
1.    Kompānija darbojas no 1978. gada. Mēs neesam ideāli, taču mēs zinām, kā sasniegt veiksmi, un jau esam pierādījuši, ka kā kompānija esam disciplinēti un daudzus gadus protam pieņemt pareizus lēmumus. 


2.    Mūsu alvejas – vislabākās. Mūsu alvejas ir tīras, noderīgas veselībai, un tām ir brīnišķīga kvalitāte. Mēs kontrolējam visu procesu, tāpēc zinām, cik daudz alveju ir katra produkta sastāvā un cik tie ir efektīvi. 


3.    Kompānija ir integrēta vertikāli. Mēs šādi ticam tam, ko darām, tāpēc, lai varētu kontrolēt produkta cenu, kvalitāti un pieejamību, mēs iegādājāmies un investējām visā piegādes ķēdē. Mums pat pieder zeme, kurā aug alvejas, bet cilvēki, kas novāc ražu, strādā Forever saimei. Mēs nepārdodam kāda cita produktu, tikai uzlīmējot savu etiķeti. Tas patiešām ir mūsu – no auga līdz produktam, līdz jums. 


4.    Laika pārbaudīts mārketinga plāns. Mūsu FBO darba algas plāns ir izturējis laika un mārketinga pārbaudes.  


5.    Laika pārbaudīts līderis.  Mūsu darbinieki visā pasaulē jau vairākas reizes ir pierādījuši, ka viņi ir motivēti sasniegt ilgstošus Forever sasniegumus un viņi zina, ka viņu veiksme ir atkarīga no mūsu spējas veidot labvēlīgu uzņēmējdarbības vidi katram FBO visā pasaulē.  
     Es ceru, ka tas palīdzēs jums saprast, ko mēs domājam. Es ļoti lepojos ar katru no jums un es ļoti priecājos par to, ka kopā ar jums varu veidot kaut ko īpašu. 
     Novēlu jums brīnišķīgus Ziemassvētkus un skaistus svētkus. Esiet kopā ar tiem, kam esat pateicīgi, kurus mīliet un ar kuriem gribētu biežāk satikties! 
     Vienmēr Jūsu,

Rex Maughan

Saistītie produkti