Kelias pirmyn

Kaskart, kai sėdu rašyti paskutinį metų laišką, būna sunku susilaikyti neišvardijus dvylikos mėnesių pasiekimų ir rezultatų. 
     2016-ieji mums buvo puikūs, ir galime didžiuotis dar vieneriais daugelio mūsų verslo aspektų augimo metais. Niekada nelaikysime sėkmės savaime suprantamu dalyku – mes žinome, kiek daug darbo ir pasiaukojimo iš jūsų reikalauja jūsų ateities su Forever kūrimas, ir esame visiems jums už tai dėkingi. 
     Tačiau, užuot džiaugęsis praeities pasiekimais, noriu skirti šiek tiek laiko išdėstyti mūsų ateities viziją. Bendrovė egzistuoja jau ilgai, ir metams bėgant supratome, kad komunikuodami turime būti budrūs ir susikaupę, jei nenorime užleisti pozicijų rinkoje, kur konkurencija didžiulė ir kur per daug triukšmingų, dėmesį blaškančių dalykų.
     Turime likti ištikimi savo pagrindinei žinutei. Forever visada siekė būti aiškia ir paprasta bendrove. Ką tai reiškia jums? Tai reiškia, kad ir toliau matysite mus daug dirbant, kad pagerintume produktų kokybę įtraukiant naujus, geresnius ingredientus. Ir toliau matysite dideles investicijas ir inovacijas gamybos procesuose, bendrovės politikoje ir rinkodaros plane, kurios supaprastins verslą ir jo kūrimą. 
     JAV ką tik vyko unikalus politinis procesas, ir mus užplūdo kampanijų dalyvių pasisakymai taip vadinamomis „pagrindinėmis temomis“, kurioms buvo skiriamas didžiausias dėmesys ir kurios buvo akcentuojamos visos kampanijos metu. Pamaniau, kad ir aš norėčiau trumpai priminti visiems mūsų FVS bei darbuotojams, kokios temos yra svarbiausios kalbant apie Forever. Kad būtų paprasčiau, suskirsčiau jas į penkias pagrindines kategorijas – tai penkios mūsų bendrovės išskirtinės savybės, kurios, mūsų manymu, padės jums geriau paaiškinti kitiems, kas mes esame.1.    Bendrovė veikia nuo 1978 m. Nesame tobuli, tačiau žinome, kaip pasiekti sėkmę, ir jau įrodėme, kad kaip bendrovė esame disciplinuoti ir daugelį metų priimame teisingus sprendimus. 


2.    Mūsų alavijai – patys geriausi. Mūsų alavijai švarūs, puikios kokybės ir yra naudingi sveikatai. Mes kontroliuojame visą procesą, todėl žinome, kiek alavijų yra kiekviename produkte ir kokie jie efektyvūs. 


3.    Bendrovė yra vertikaliai integruota. Mes taip tikime tuo, ką darome, kad įsigijome ir investavome į visą tiekimo grandinę, kad galėtume kontroliuoti produktų kainą, kokybę ir prieinamumą. Mums priklauso netgi žemė, kurioje auga alavijai, o žmonės, kurie nuima derlių, dirba Forever šeimai. Nepardavinėjame kieno nors kito produkto, tik užklijavę savo etiketę. Jis iš tiesų mūsų – nuo augalo iki produkto ir iki jūsų.


4.    Laiko patikrintas rinkodaros planas. Mūsų atlyginimo FVS už darbą planas atlaikė laiko ir rinkos išbandymus.


5.    Laiko patikrinta lyderystė. Mūsų darbuotojai visame pasaulyje jau ne kartą įrodė, kad jie yra motyvuoti siekti ilgalaikės Forever sėkmės, ir jie žino, kad jų sėkmė priklauso nuo mūsų gebėjimo sukurti palankią verslui aplinką kiekvienam FVS visame pasaulyje. 
     Tikiuosi, kad tai padės jums suprasti, ką mes galvojame. Labai didžiuojuosi kiekvienu iš jūsų ir be galo džiaugiuosi galėdamas kartu su jumis kurti šį tą ypatingo. 
     Linkiu nuostabių Kalėdų ir puikių švenčių. Pabūkite su tais, kam esate dėkingi, kuriuos mylite, ir su kuriais norėtumėt dažniau matytis!
Visada Jūsų,Rex Maughan

Susiję produktai