LIETAS, KURAS MĪLAM FOREVER

Valentīna diena ir 14. februārī un gadalaika gaisotnē mēs domājam par visiem iemesliem, kāpēc mēs mīlam Forever! Protams, mēs nevaram uzskaitīt tos visus šeit, bet šeit ir dažas mūsu mīļākās lietas, par kurām mēs nevaram pārtraukt runāt par Forever!

Vēl viens lielisks iemesls būt 5K
Jaunajā 2016, mēs pievienojām fantastisku jaunu iespēju, lai pretendētu uz Pasaules Rallija 5K līmeni! Katrs JAUNAIS 5K Forever Biznesa Īpašnieks tiks aicināts piedalīties Menedžeru Ērgļu Saietā nākošajā gadā. Mēs MĪLAM mūsu Menedžeru Ērgļu Saietu un vēlamies pārliecināt tos mūsu biznesā, ka sasniedzot 5K saprast, cik augstāk viņu bizness var lidot ar Menedžeru Ērgļu veicināšanas programmu.

Mēs zinām, jums patiks ceļot apkārt pasaulei, piedzīvot pārsteidzošas apmācības un sadarboties ar citiem top līderiem mūsu biznesā un pats vēlēsieties kvalificēties kā Menedžeris Ērglis! Uzzināt vairāk par Forever veicināšanas programmām ieskaitot Pasaules Ralliju un Menedžeri Ērgļi, meklē our incentives page.

Paņem ceļojumu
Cik daudz tu zini par Forever? Ar interaktīvo ceļojuma lapu, var uzzināt vairāk par to kā mūsu Alveja aug un tiek apstrādāta, pārvēršas iecienītos produktos un izmanto, lai vadītu lielāko biznesa iespēju pasaulē! Veic ekskursijas Forever objektos, iepazīsti cilvēkus Forever, kuri padara to visu iespējamu un uzzini vairāk, kā Forever ir radījis jums dažas no labākajām lietām pasaulē. No auga uz produktu pie jums!

Personalizē ForeverLiving.com ar savu FBO ID
Tieši tā! Tagad variet pievienot savu FBO ID foreverliving.com URL sākumā lai pārliecinātos, ka jūsu klienti var iepirkties un pievienoties jūsu ID bez numura atcerēšanās. Tikai pievieno savu FBO ID URL beigās, kam seko .fbo.foreverliving.com un sūti to saviem klientiem vienkāršā veidā pierakstoties un iepērkoties no jums. Piemērs: ##FBOID##.fbo.foreverliving.com

Nodod atpakaļ ar Forever Giving
Forever Giving ir viens no veidiem kā dot atpakaļ un atbalstīt bērnus un ģimenes visā pasaulē. Forever Giving strādā, lai atbalstītu tos apvidus ko skar dabas katastrofas, skarbi dzīves apstākļi, nepieejamība pārtikai vai tīram ūdenim un daudz vairāk! Mēs mīlam iespēju palīdzēt citiem un aicinam jūs sniegt ieguldījumu, piedaloties kādā no mūsu Forever Giving Pasaules Rallija pasākumiem, ziedojot daļu no jūsu bonusu čeka vai pērkot vienu no mūsu burvīgajiem Aloe Babies. Uzziniet vairāk par Forever Giving Forever-Giving.org.

Saistītie produkti