TO, CO KOCHAMY W FOREVER

14 lutego to Walentynki i w duchu tego święta zastanawialiśmy się nad wszystkimi powodami, dla których KOCHAMY Forever! Oczywiście nie dalibyśmy rady wymienić tu ich wszystkich, ale oto kilka z naszych ulubionych rzeczy, o których nie jesteśmy w stanie przestać mówić w Forever!

Jeszcze jeden świetny powód by być 5K
To nowość 2016 r. Dodajemy jeszcze jeden fantastyczny powód, by uzyskać kwalifikację Global Rally na poziomie 5K! Każdy NOWY FBO 5K zostanie zaproszony na Eagle Managers Retreat w następnym roku. KOCHAMY Eagle Managers Retreat i chcemy mieć pewność, że te osoby w naszym biznesie, które osiągną 5K, rozumieją, o ile wyżej mogą się wzbić w swoim biznesie dzięki programowi Eagle Manager.

Wiemy, że tak bardzo pokochasz podróże po całym świecie, niesamowite szkolenia i kontakty z innymi top liderami, iż nie oprzesz się realizacji kwalifikacji Eagle Manager! Aby dowiedzieć się więcej o programach promocyjnych Forever, w tym Global Rally i Eagle Manager, wejdź na our incentives page.

Wyrusz w podróż
Ile wiesz o Forever? Wyruszając w interaktywną podróż możesz dowiedzieć się więcej na temat upraw aloesu oraz tego, jak powstają z nich twoje ulubione produkty, napędzające najwspanialszą szansę na biznes na świecie! Możesz zwiedzić zakłady produkcyjne Forever, poznać ludzi Forever, dzięki którym to wszystko się dzieje oraz dowiedzieć się więcej o tym, jak Forever dostarcza ci niektóre z najlepszych rzeczy na świecie. Od rośliny do produktu dla ciebie!

Spersonalizuj ForeverLiving.com swoim nr FBO
Zgadza się! Teraz możesz dodać swój nr FBO na początku adresu foreverliving.com, aby mieć pewność, że twoi klienci będą robić zakupy (w tych krajach, w których dostępna jest funkcja sklepu detalicznego) i dołączać do biznesu na twój numer bez konieczności uczenia się go na pamięć. Po prostu dodaj swój nr FBO na początku adresu, a po nim .fbo.foreverliving.com i wyślij taki link swoim klientom, by mogli robić zakupy i dołączać do twojego biznesu. Przykład: ##NrFBO##.fbo.foreverliving.com

Dawanie od siebie z Forever Giving
Forever Giving to jeden ze sposobów, na jakie kochamy dawać coś od siebie wspierając dzieci i rodziny na całym świecie. Forever Giving działa, by wspierać tych, których dotknęły naturalne kataklizmy, którzy zmagają się z ciężkimi warunkami życia, bez dostępu do jedzenia i czystej wody. I robi o wiele więcej! Kochamy szansę na pomaganie innym i zachęcamy cię do wspierania poprzez udział w jednym z naszych eventów Forever Giving podczas Global Rally, przekazanie części premii lub kupno jednego z naszych uroczych Aloe Babies. Dowiedz się więcej o Forever Giving na Forever-Giving.org.

Powiązane produkty