FOREVER'DA SEVDİĞİMİZ ŞEYLER

14 Şubat Sevgililer Günü aşkın ve sevginin günüdür. Forever'ı sevmemizin tüm nedenlerini düşündük. Neden Forever'a aşığız! Tabiki bütün bunları liste halinde yazamayız ama size, Forever hakkında sürekli konuşmamızı sağlayan bir kaç favori sebep gösterebiliriz!

5K Yapmak İçin Harika Bir Neden Daha

İlk kez 2016’da, Global Rally’e 5000 CC yaparak hak kazanmaya harika bir neden daha ekledik. İLK KEZ 5K yapan her FBO takip eden yılda düzenlenecek Eagle Manager etkinliğine ücretsiz katılma fırsatı elde edecek. Seyahat etmeyi ne kadar sevdiğinizi biliyoruz, inanılmaz eğitimleri ve network bilgilerini diğer en üst liderlerden almak işinizde başarıya ulaşmanıza ve Eagle Manager olmanıza yardım edecek. Global Rally ve Eagle Manager teşvikleri gibi Forever’ın diğer teşvik programları ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen our incentives page ziyaret ediniz.


Tura Katılın

Forever hakkında ne kadar bilgiye sahipsiniz? İnteraktif tur sayfaları sayesinde Aloe’nin nasıl yetiştirildiği, nasıl sevdiğiniz ürünlere dönüştüğünü ve dünyanın en büyük iş fırsatlarından biri haline geldiğini görebilirsiniz! Forever tesislerini ziyaret edin, dünyanın en iyi iş fırsatlarından birine sahip olan insanlarla tanışmak için fazla bilgi alın. Tarladan, ürüne, üründen size! Take the Journey.

FBO ID numaranız ile ForeverLiving.com’u kişiselleştirim
*Evet, çok doğru! FBO ID numaranızı foreverliving.com URL adresinin başına ekleyerek, müşterilerinize sizin id numaranız üzerinden siparişlerini vermesini sağlayabilirsiniz. Sadece FBO ID numaranızı örnek.fbo.foreverliving.com yazarak adresin başına ekleyin ve müşterilerinize adresinizi gönderin. * Bu özellik sadece yurtdışındaki alışverişler için geçerli olup flptr.com, yani Türkiyedeki alışverişlerde geçerli değildir. Example: ##FBOID##.fbo.foreverliving.com

Forever Giving ile İnsanlara Yardım Edin
Forever Giving en çok sevdiğimiz şey olan, dünyanın dört bir tarafındaki yardıma muhtaç olan çocuklara ve ailelere yardım etmenin en güzel yollarından biridir. Forever Giving doğal felaketlerden etkilenenlere, kötü yaşam koşullarında yaşayanlara, yeterli yiyeceğe veya temiz suya ulaşamayanlara ve daha fazlasına yardım amacı ile çalışmaktadır! Biz başkalarına yardım etme fırsatını çok seviyoruz ve sizde Global Rally’de bu yardımlara destek olmak ve bu yardımların bir parçası olmak için bonuslarınız ile Forver Giving’e bağış yapabilir ve harika Aloe Bebeklerinden satın alabilirsiniz. Forever Giving hakkında daha fazla bilgi için Forever-Giving.org.