Šodien, nevis kādreiz

Tuvojoties Forever’s 40tajai dzimšanas dienai, atgādināšu, ka nesāku Forever darbību, ar domu, ka pēc 40 gadiem tas darbosies vairāk kā 150 valstīs un ar vairāk kā miljonu biznesa īpašieku. Es vienkārši sāku Forever ar sapni, kā daudzi Forever biznesa īpašnieki. Tas kā mēs izpildām šo sapni, ir pilnībā atkarīgs no katra mums individuāli.

Sakāmvārds, kas ir balstīts uz Parkinsona likumu, “darbs velkas tieši tik ilgi, lai aizņemtu visu tā izpildei pieejamo laiku"

Mūsu valodā, ja teiksi, ka nepieciešams gads, lai saniegtu Menedžeri, tad tas aizņems tev gadu. Ja teiksi sev, ka tas aizņems trīs mēnešus, tad tas aizņems tev trīs mēnešus. Jautājumi, kas jāuzdod sev, cik slikti vēlaties sasniegt savus mērķus un cik daudz darba esat gatavs veltīt, lai to paveiktu?

Šī ir termiņa motivācija. Tā kā esmu iepazinies ar daudziem FBĪ no visas pasaules, mani aizrauj viņu stāsti. Kas padara viņus veiksmīgus? Kas padara viņus unikālus? Ir viens FBĪ, kura stāsts ir iedvesmojis manu interesi par šo teoriju, viens kurš ir Parkinsona likuma piemērs.

Kad šī jaunā māte atrada mūsu iespēju, viņa zināja, ka bija īss laiks, lai pierādītu, ka viņas ģimenei ir dzīvotspējīgs bizness. Viņas motivācija turēja viņu pavādā katru dienu, atgādinot, ka nepieciešama izeja no pašreizējās dzīves, kurā bija viņa un viņas ģimene.

Ar pastāvīgām sāpēm, ko izturēja viņas ģimene, viņa apņēmās pierādīt, ka šis bizness darbosies, tikai dažās nedēļās. Šajā laikā trūka tikai uzticības, bija tikai neatlaidība un atkarība ar pārliecību ka Forever būs viņas glābšana. Viņa deva sev sešas nedēļas un tieši tik daudz viņai vajadzēja, lai sasniegtu Menedžeri. Patiesībā, vadoties pēc šī paša principa, šī FBĪ ieņēma kāroto vietu GLT tikai īsa gada laikā, pilnībā izmainot savu dzīvi.

Tas viss bija dēļ neatlaidības. Neatlaidība tiek definēta kā svarīga, kam nepieciešama ātra rīcība. Padomājiet par to, cik ātri jūs vēlaties izveidot papildus ienākumus, pamest savu darbu, iegādāties jaunu auto un atļauties dot saviem bērniem labāko izglītību.

Vai esat gatavs veikt milzīgu progresu jūsu biznesā? Esi motivēts un dodiet sev šo neatlaidības sajūtu, lai redzētu savus sapņus.

Vienmēr jūsu,
Rex Maughan
CEO, Forever Living Products