Kopā mēs paveiksim

Kā jau zināt, pagājušajā gadā mēs sākām apdomāt - kas jādara, lai vairāk sniegtu atpakaļ.  Mums ir savs otrs veiksmīgais saiets Cīņā pret badu, kurā iepakojam maltītes priekš cilvēkiem, kuriem tas nepieciešams, bet nebijām pārliecināti, vai būs arī nākamais solis.

Tad decembrīt tas atnāca pie manis.  Mēs izvirzījām nozīmīgu mērķi – iepakot miljonu maltītes 2017.gadā -  un izaicinājām jūs, mūsu FBĪ visā pasaulē, tajā piedalīties.  Priecājos jums paziņot, ka jūlijā, faktiski laikā, kad jūs to lasiet, mēs sasniedzām šo mērķi.  Ar maltīšu pakošanas pasākumiem Amerikā,  Āzijā, Eiropā, Āfrikā un mūsu Pasaules saietā Dubaijā, mēs esam sasnieguši to, kas gada sākumā likās neiespējams – tas prasīja tikai nedaudz vairāk kā pusi no laika. 

Viens miljons maltīšu tikai sešu mēnešu laikā, vai tas nav kas ievērības cienīgs?

Es vēlētos, lai mēs izvirzītu vēl lielāku mērķi!

Bet es esmu biznesā visu savu dzīvi un zinu, ka svarīgi ir priecāties par saviem sasniegumiem un “svinēt uzvaras”.  Tagad, svinēšana nenozīmē, ka mēs pierimsim.  Ja jūs ko zināt par Rex, jūs zināt, ka viņš pilnībā izslēdz “palēnināt” no Forever vārdu krājuma jau gadiem!

Komanda man saka, ka nākamajos mēnešos jau ir paredzēti vismaz ducis pasākumu.  Tas papildinās daudzus tūkstošus maltītes, jau neticamajam kopējam daudzumam.  Fantastika! 

Ja tev nav bijusi iespēja būt "Cīņā pret badu" pakošanas komānijā, sazinies ar savas valsts biroju un uzzini, kā vari pievienoties. Tajā ir kas pārsteidzošs, nākamā persona, kas pieskarsies tavai nupat iepakotajai matītei, būs tā kuram to visvairāk vajag.  Tas ir vēl viens iemesls būt #ForeverProud.

Vēlos izaicināt katru no jums, izmantot mūsu panākumus ar "Cīņā pret badu", domājot par savu mērķu nospraušanu.  Ja tu izvēlies mērķi, nolūkus, virzienu un pastāvīgi strādā pie tā, tu būsi pārsteigts par saviem rezultātiem. Reizēm, ja nedaudz ko pamaināt, fokusējoties tikai uz to, jūs varat sasniegt daudz. 

Esmu lepns būt daļa no kompānijas, no pasaules ģimenes, kas ietekmējas tiešu no mērķu noteikšanas un strādā kopā, lai to sasniegtu.  Kā tu domā, vai mēs varam būt tik drosmīgi un paaugstināt savu mērķi līdz 1.5 miljonam 2017.gadā?

Vienmēr smaidiet,

Gregg Maughan
President, Forever Living Products