Razem się wnosimy

Jak wiecie, w ubiegłym roku zaczęliśmy się zastanawiać nad tym, co jeszcze możemy zrobić, by wnosić swój wkład w społeczeństwo. Już drugi raz pakowaliśmy podczas Global Rally posiłki dla potrzebujących, we współpracy z Rise Against Hunger. Przepełniała nas energia, ale nie byliśmy pewni, jaki powinien być nasz następny krok.


W grudniu mnie olśniło. Postawimy sobie znaczący cel – spakować 1 milion posiłków w 2017 roku – i zaapelujemy do Was, naszych FBO z całego świata, o włączenie się do tej akcji. Z radością spieszę donieść, że w połowie lipca – może akurat, gdy czytacie te słowa – osiągniemy nasz cel. Dzięki sesjom pakowania w USA, różnych krajach Azji, Europy, Afryki oraz na Global Rally w Dubaju osiągnęliśmy to, co na początku roku wydawało się niemal niemożliwe – i to w niemal dwa razy krótszym czasie.


Jeden milion posiłków w nieco powyżej pół roku – rewelacja, prawda?


Jakaś część mnie żałuje, że nie wyznaczyliśmy sobie większego celu!


Działam jednak w biznesie całe życie i wiem, jak ważna jest satysfakcja z tego, co się osiągnęło i świętowanie zwycięstw. Świętowanie bynajmniej nie oznacza, że zamierzamy zwolnić. Jeżeli choć trochę znacie Rexa, wiecie, że dawno temu wyeliminował słowo „zwolnić” ze słownika Forever!


Od swojego zespołu wiem, że w kolejnych miesiącach odbędzie się jeszcze z tuzin sesji pakowania. Co znaczy, że nasz – już imponujący – wynik powiększy się o kolejne tysiące posiłków. Wow! Wywieracie ogromny wpływ na życie tak wielu ludzi!


Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji wziąć udziału w pakowaniu posiłków z Rise Against Hunger, skontaktujcie się ze swoim biurem krajowym, by dowiedzieć się o możliwościach zaangażowania się. Jest coś ogromnie poruszającego w świadomości, że posiłek, który właśnie spakowałeś, otworzy osoba, która go najbardziej potrzebuje. Kolejny powód do dumy Forever #ForeverProud.


Chcę do Was zaapelować, byście wykorzystali nasz sukces z Rise Against Hunger do przemyślenia zagadnienia wyznaczania sobie celów. Jeżeli masz przed sobą cel, zamierzenie, poczucie kierunku i cały czas pracujesz nad realizacją, rezultaty Cię zadziwią. Często, nawet jeśli zmiana, której dokonujesz nie jest wielka, możesz wiele osiągnąć, kiedy pozostajesz skupiony na celu.


Jestem szalenie dumny z bycia częścią tej firmy, globalnej rodziny, która może bezpośrednio wpływać na tak wielu ludzi, stawiając sobie cel i pracując wspólnie nad jego osiągnięciem. Jak myślicie, możemy zdobyć się na śmiałość i zwiększyć nasz cel do 1,5 miliona w 2017 roku?Keep Smiling,

Gregg Maughan
President, Forever Living Products

Powiązane produkty