Ko pārstāv Menedžeris Ērglis

Mazāk nekā pēc mēneša, vairāki mūsu darbinieki un pāris tūkstoši FBĪ mās ardievas Barselonas krastā, lai dotos kruīzā ar Freedom of the Seas kuģi pa Vidusjūru. Šī ir viena no priekšrocībām esot Menedzērim Ērglim, lai arī tā ir tikai daļa no veicināšanas programmas, tajā ir kaut kas, par ko esam maz runājuši – ko tas nozīmē būt Ērglim.

Vispirms tas nozīmē atzīšanu, bet vēl svarīgāk, tā ir pazīme, kas norāda FBĪ veidu ko pārstāv Menedžeris Ērglis. Šīs četras pazīmes nav vienīgais, kas norāda par patiesu līderi, bet tās ir vairākas spēcīgas īpašības, kas novērojamas šī augstā līmeņa sasniegumos.

Ticība

Ticība sev, produktiem, biznesam un šim ceļojumam ir ne tikai galvenā īpašība izcilam Forever līderim, bet tas ir arī īpašs spēks, kas uztur Menedžerus Ērgļus pozitīvus un neatlaidīgus. Kad Ērglim ir patiesa ticība, viņš var paveikt jebko, jo ticība un vēlme ir puse no veiksmes noslēpuma. Līderi ar stipru ticību, nekas nevar izsist no rāmjiem.

Atbildība

Ja Menedžerim Ērglim pajautā, ko viņš vēlas sasniegt nākošā mēneša laikā, viņi var jums atbildēt, ka vēlas palielināt savu pārdošanas apjomu par 15%. Kad jūs apskatiet šī Ērgļa sasniegumus nākošajā mēnesī, jūs variet pat likt likmes, ka viņi to ir sasnieguši un viņi ir gatavi parādīt, kā viņi to ir sasnieguši. Būt Ērglim nozīmē, ka esat apņēmies izdarīt to, kas nepieciešams, lai pabeigtu savu mērķi.

Komunikācija

Jūs domājat, ka komunikācija ir pašsaprotama tīkla tirgotāju iezīme, bet būsiet pārsteigti, cik daudzi FBĪ pilnībā nesaprot ko nozīmē komunikācija. Līderi ir šīs prasmes meistari, izmantojot to, lai ietekmētu citus paveikt savu misiju, nodrošinot virzību, motivāciju un mērķi. Komunikācija ir verbāla, tai pat laikā arī neverbāla. Tas nozīmē spēt izteikt pozitīvas ziņas un atzīšanu, bet arī spēj kritizēt un atbildēt uz negatīvām atsauksmēm.

Pastāvīgums

Iespējams, ka pastāvīgums ir svarīgākā līdera pazīme. Tas nodrošina, ka jums ir nepārprotama vienādu principu ievērošana un jūs esat kļuvis par nenogremdināmu kuģi. Nav svarīgi, cik jūras pārpeldētas, jūsu kuģis nekad jūs nepievils. Pastāvīgums nostiprinās veidojot pareizos paradumus un vienmēr tos paturot prātā. Ērgļi ir patiesie pastāvīguma atspoguļotāji, jo viņi uzbūvējuši biznesus, kas ceļ gaismā ne tikai savus panākumus, bet viņi koncentrējas, lai augtu arī citi. Lai to paveiktu, viņiem jābūt kā lokomotīvei, mentoram un jāvada citi FBĪ cauri šim ceļojumam.

Menedžeru Ērgļu kvalifikācija 2018 ir atvērta līdz 2018.gada 30. aprīlim. Vai pieņemat šo izaicinājumu? Es aicinu jūs runāt ar citiem Ērgļiem, jautāt par viņu sasniegumiem un atklāt, ko nozīmē būt vienam no līderiem. Vēl, noteikti sekojiem šī gada notikumiem Menedžeru Ērgļu saietā sekojot Forever sociālajos tīklos un meklējot hashtag #EMR17. Jūs drīz sapratīsiet, kāpēc nevēlaties laist garām iespēju kļūt par šīs elites grupas dalībnieku. 

Vienmēr smaidiet,

Gregg Maughan
President, Forever Living Products