Co reprezentują sobą Eagle Managerowie

Za niecały miesiąc grupa pracowników i tysiące FBO pożegnają wybrzeże Barcelony i na pokładzie Freedom of the Seas wyruszą w rejs po Morzu Śródziemnym. Jest to jedna z nagród za bycie Eagle Managerem i stanowi ważny element tego programu promocyjnego. Wydaje mi się jednak, że za mało mówimy o czymś innym – o tym, co znaczy być Eagle Managerem?


Owszem, tytułowi temu towarzyszy uznanie, ale, co ważniejsze, są pewne cechy definiujące ten typ FBO, który reprezentują sobą Eagle Managerowie. Poniższe cztery przymioty nie tylko określają prawdziwego lidera, ale są wśród najbardziej dostrzegalnych cech tych dynamicznych FBO.


Wiara


Wiara w siebie, w produkty, w biznes i w podróż jest nie tylko fundamentalną częścią doskonałego lidera Forever. Stanowi także tę specjalną siłę, dzięki której Eagle Managerowie zachowują pozytywne nastawienie i wytrwałość. Kiedy Eagle Manager szczerze wierzy, wtedy może osiągnąć wszystko, ponieważ wiara i pragnienie to połowa sukcesu. Nic nie zachwieje liderem, który ma głębokie przekonanie.


Odpowiedzialność


Jeśli zapytasz Eagle Managera, co chce osiągnąć w przyszłym miesiącu, może ci np. odpowiedzieć, że chce zwiększyć sprzedaż o 15%. Założę się, że kiedy wrócisz do niego za miesiąc, zamierzenie to będzie zrealizowane, a on sam jest gotów zdać relację, jak to zrobił. Bycie Eagle Managerem oznacza m.in., że jesteś zaangażowany, by zrobić wszystko, czego wymaga osiągnięcie celu.


Komunikacja


Może Ci się zdawać, że komunikacja jest oczywistą cechą networkowca. Zdziwiłbyś/-abyś się jednak, jak wielu FBO nie do końca rozumie, z czym wiąże się komunikacja. Liderzy są mistrzami tej sztuki. Korzystają z niej, by wskazując kierunek, cel i wzmagając motywację prowadzić innych do pomyślnego końca misji. Komunikacja obejmuje zarówno przekaz werbalny, jak i niewerbalny. Oznacza zdolność przekazywania pozytywnych wiadomości i uznania, ale także słów krytyki i reakcji na to, co negatywne.


Konsekwencja


Być może najważniejszą cechą lidera jest konsekwencja. Niezłomne trwanie przy zasadach sprawia, że twój statek jest niezatapialny. Niezależnie od tego, jak wzburzone będzie morze, twój statek Cię nie zawiedzie. Konsekwencję buduje się poprzez właściwe nawyki i świadomość końca drogi. Eagle Managerowie uosabiają konsekwencję, ponieważ nie tylko zbudowali biznes, którzy daje im sukces, ale skupiają się na tym, by również inni odnieśli sukces. Aby to osiągnąć, muszą być w stanie szkolić, mentorować i prowadzić FBO podczas ich podróży.


Kwalifikacja Eagle Manager 2018 trwa do 30 kwietnia 2018 r. Czy jesteście gotowi podjąć wyzwanie? Koniecznie porozmawiajcie z innym Eagle Managerami. Zapytajcie ich o sukcesy i odkryjcie, co jest potrzebne, by być jednym z liderów. Koniecznie też obserwujcie to, co będzie się działo na tegorocznym Eagle Manager Retreat na kanałach społecznościowych Forever, szukając hasztagu #EMR17. Sami się przekonacie, czemu nie można przegapić okazji dołączenie do tej elitarnej grupy.

Keep Smiling,

Gregg Maughan
President, Forever Living Products

Powiązane produkty