Co nowego w FLP360

Forever zapewnia najnowszą technologię, by pomagać wam w rozwoju biznesu i monitorowaniu postępów.  Ciężko pracujemy nad rozwojem FLP360, by wszystkie informacje o waszym biznesie były na wyciągnięcie ręki, zawsze i wszędzie.

Mobilna aplikacja

Jedną z najlepszych funkcji FLP360 jest dostęp do biznesu w każdej chwili, dzięki mobilnej aplikacji, którą można pobrać z iTunes oraz Google Play Store. Dzięki najnowszym aktualizacjom mobilnej aplikacji FLP360 możesz nie tylko mieć swój biznes pod stałą kontrolą, ale również otrzymywać spersonalizowane informacje w najwygodniejszy sposób.

Kiedy się logujesz, masz teraz opcję przeglądania zawartości w wybranym języku – a jest ich ponad 30 do wyboru! Nieważne, gdzie w świecie jesteś i jakim władasz językiem, możesz być pewny/-a, że informacje do ciebie dotrą. Po prostu wejdź w „Ustawienia” i zmień język. 

Wiemy też, że twój zespół rośnie każdego dnia! Teraz, dzięki powiadomieniom push, dostaniesz wiadomość za każdym razem, gdy ktoś wypełni formularz „Skontaktuj się ze mną” na twojej stronie internetowej! Powiadomienia możesz aktywować w ustawieniach. Będziesz wtedy otrzymywać sygnał, kiedy do twojego konta zostaną dodane nowe kontakty. Dzięki możliwościom, jakie daje ci FLP360 na utrzymywanie kontaktu z klientami i członkami struktury, bez trudu zadbasz o to, by dosięgnąć właściwych ludzi we właściwym czasie. Email Blaster - mailing zbiorowyDziel się najnowszymi wiadomościami, przypominaj klientom, że pora złożyć zamówienie i wysyłaj spersonalizowane e-maile kandydatom na FBO. Niezależnie od tego, jaką wiadomość chcesz przekazać swoim kontaktom, Email Blaster pomoże ci z nią dotrzeć. 

Wysyłaj zbiorowe emaile do swojego zespołu lub do wszystkich osób na liście kontaktów. Email blaster pozwala ci wysłać aż do 250 emaili dziennie! Plus, mając do wyboru różne szablony, możesz dopasować wygląd każdej wiadomości, którą wysyłasz. Budujesz biznes globalny? Przetłumacz wiadomość na jeden z wielu języków obsługiwanych przez FLP360, by mieć pewność, że wiadomość zostanie odczytania przez twój zespół na całym świecie! 

Raporty na życzenie

Nie tylko możesz pozostawać w stałym kontakcie z członkami swojego zespołu, ale również zajrzeć głębiej w ich biznes Forever. Przeglądaj raporty pokazujące case credits, aktywność, stopień zaawansowania w realizacji kwalifikacji do programów promocyjnych itp.! 

Każdy raport jest generowany automatycznie i wysyłany na twój adres email, byś mógł/mogła śledzić rozwój swojego zespołu, miesiąc do miesiąca lub rok do roku. Możesz też przeglądać dane na wykresach, zyskując nowy obraz swojego biznesu. Tak wiele możesz zdziałać z FLP360! Wykorzystaj potęgę tego narzędzia, by dodać pary swojemu biznesowi! Dowiedz się więcej tutaj.