Vyhrajte volnou letenku na FGR20 v Sydney!

Forever Global Rally míří do australského Sydney a my vám nabízíme šanci vyhrát volný let na naše dosud nejepičtější Rally! Letecká společnost Qantas Airlines je korporátním partnerem společnosti Forever pro # FGR20 a poskytla nám dvě letenky, aby se tam jeden šťastný pár mohl zdarma dopravit.


Takže, jak můžete vyhrát? Sdílejte na sociálních sítí, proč si vy nebo někdo, koho znáte, zaslouží jet na Global Rally. Máte čas do 31. května! V příspěvku použijte hashtag #FGR20 a označte Forever Living Products (ForeverGlobalHQ) a Qantas. Tak budete mít šanci vyhrát. Forever vyhlásí vítěze v červnu.


 „Partnerství Foreveru s Qantas je příkladem toho, jak se dlouhodobě snažíme zajišťovat, aby byly našim FBO poskytnuty skvělé služby už od okamžiku, kdy začnou cestovat na naše akce,“ říká viceprezident společnosti Forever pro komunikaci Nick Woodward-Shaw. „Ve Foreveru jsme hrdí na to, že jsme spojeni s touto velkou globální společností a věříme, že se nám společně podaří ukázat „ducha Austrálie“ mnoha tisícům úžasných Forever Business Ownerů.“


Mimo soutěž o letenky zdarma nabízí Qantas také speciální slevy pro každého, kdo se chce Global Rally 2020 zúčastnit.


Rally: Srdce společnosti Forever  


Global Rally je událost jako žádná jiná. Každý rok tisíce Forever Business Ownerů z více než 160 zemí světa cestuje do neuvěřitelné destinace za zábavou, školením a inspirací na světové úrovni. Pokud jste nikdy nezažili energii a vzrušení Global Rally, rok 2020 by mohl být ten váš!


Tým Foreveru pro globální události tvrdě pracuje na tom, aby Rally bylo každý rok ještě lepší. Právě zde odhalujeme nejnovější produkty, představujeme renomované řečníky a zveme na pódium FBO, aby obdrželi obrovské uznání za svou práci. Kromě zajišťování cestování, luxusního ubytování a poskytování lahodných jídel je toho hodně, co obnáší plánování takto velkolepé akce.


 „Ve společnosti Forever jsme hrdí na to, že pro naše Forever Business Ownery vytváříme bezkonkurenční zážitky“ říká Nick. „Jejich odhodlání, tvrdá práce a vášeň pro naše produkty znamená, že si zaslouží ty nejlepší motivační akce. S tímto vědomím jdeme s úsilím do extrému, abychom je odměnili. Každá globální událost Forever obnáší asi tři roky práce a zahrnuje stovky zaměstnanců, investice v milionech dolarů a pozornost věnovanou detailům, díky nimž se každý host cítí výjimečný a ceněný.“


Global Rally není jen o událostech, networkingu a školení. Náš zakladatel Rex Maughan vždy věřil, že cestování nám pomáhá utvářet to, kým jsme jako lidé. Když cestujete do nové části světa a zažíváte nové kultury, získáváte tak hlubší pochopení, co to znamená být součástí nejen globálního obchodu, ale globální rodiny.


Představte si, že jste obklopeni tisíci dalších Forever Business Ownerů z celého světa! Je to druh kulturního zážitku, který rozšíří vaši perspektivu jako člověka a učiní z vás silnějšího FBO.


Nemusíte vyhrávat, pokud se kvalifikujete! 


Nejlepším způsobem, jak se dostat na Rally, je samozřejmě kvalifikace. Pokud jste obeznámeni se základní strukturou marketingového plánu, pak víte, že být každý měsíc aktivní a dosáhnout minimálně 1500 kreditních bodů vás kvalifikuje na Global Rally. Kvalifikací získáte:


  • Letenku, ubytování a stravu
  • Účast na všech akcích
  • Den aktivit
  • Kapesné

Když to rozdělíte, je to 125 kreditních bodů na měsíc a 28,8 na týden. To už není tak hrozné, co říkáte? Obzvláště když si uvědomíte, že váš úspěch je založen na zlepšování života druhých lidí tím, že jim pomáháte vypadat lépe a cítit se lépe. Dosáhnout vašich týdenních, měsíčních a ročních cílů je stejně snadné jako zůstat aktivní a motivovaný.


Ne všichni mohou vyhrát, ale každý si může koupit vstupenku na #FGR20 


Dostaňte se na Gobal Rally v Sydney jakýmkoliv způsobem! Vstupenky jsou vždy k dispozici i pro ty, kteří se nekvalifikovali, ale přesto chtějí prožít naši nejzajímavější událost roku. Vstupenky jsou téměř vždy rychle vyprodané, takže si dejte pozor, aby se na vás dostalo.


Uvidíme se v Sydney!  


Užijte si vše, co Sydney nabízí, od prvotřídních pláží až po neuvěřitelná místa, jako je Opera v Sydney, muzea umění nebo restaurace na světové úrovni. Zažijte to vše na Global Rally 2020!

Související produkty