Szansa na bezpłatny lot na FGR20 do Sydney!

Forever Global Rally zmierza do Sydney w Australii, a my dajemy Ci szansę zdobycia biletów lotniczych na najbardziej epicki zjazd! Partner Forever na # FGR20, linie lotnicze Qantas, przekazały nam dwa bilety, byśmy wysłali jedną szczęśliwą parę na zjazd.


Jak można je zdobyć? Odpowiedz w mediach społecznościowych na pytanie dlaczego Ty lub ktoś, kogo znasz, zasługuje na udział w Global Rally. Masz czas do 31 maja! Użyj hasztagu # FGR20 i oznacz Forever Living Products (ForeverGlobalHQ) oraz Qantas, a zyskasz szansę na wygraną. Forever ogłosi laureata w czerwcu.

„Współpraca Forever z Qantas to kolejny dowód na to, jak wiele trudu sobie zadajemy, by zapewnić naszym FBO doskonałą obsługę od momentu rozpoczęcia podróży na nasze eventy”, mówi Nick Woodward-Shaw, wiceprezes ds. komunikacji Forever. „Naszą dumę w Forever budzi fakt, że jesteśmy związani z tą wspaniałą globalną firmą. Wierzymy, że razem uda nam się pokazać ‘Ducha Australii’ tysiącom niesamowitych FBO.”


Oprócz biletów dla zwycięskiej pary, Qantas oferuje również specjalne zniżki dla wszystkich podróżujących na Global Rally 2020.


Zjazd: rytm serca Forever


Global Rally to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. Co roku tysiące Forever Business Owners z ponad 160 krajów zjeżdżają w jedno niesamowite miejsce, by wziąć udział w evencie ze światowej klasy występami, szkoleniami i inspiracją. Jeśli jeszcze nie doświadczyłeś/-aś na własnej skórze energii i emocji jakie panują na Global Rally, teraz masz szansę – rok 2020 może być Twoim rokiem!


Zespół Global Events Forever ciężko pracuje, aby każdy kolejny zjazd był lepszy niż wcześniejsze. To tu prezentowane są najnowsze produkty, renomowani prelegenci, dzielą się swoją wiedzą, a nasi FBO zapraszani są na scenę po ogromne wyróżnienia. Trzeba zarezerwować przeloty, luksusowe noclegi i pyszne posiłki – a to tylko wierzchołek góry lodowej, jeśli chodzi o organizację eventu na tak wielką skalę.


 „W Forever jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy naszym FBO niezrównane przeżycia”, mówi Nick. „Forever Business Owners są zaangażowani, ciężko pracują i są pasjonatami produktów, dlatego zasługują na najlepsze imprezy motywacyjne. Z taką myślą dokładamy wszelkich starań, aby ich wynagrodzić. Każde globalne wydarzenie Forever planowane jest na około trzy lata wcześniej. Wymaga zaangażowania setek pracowników, inwestycji milionów dolarów i takiej dbałości o szczegóły, dzięki której każdy gość poczuje się wyjątkowo.”


Global Rally to nie tylko impreza, kontakty z innymi i szkolenia. Nasz założyciel Rex Maughan zawsze uważał, że podróże pomagają kształtować nas jako ludzi. Kiedy podróżujesz do innej części świata i poznajesz nowe kultury, pomaga ci to lepiej zrozumieć, co to znaczy być częścią nie tylko globalnego biznesu, ale globalnej rodziny.


Wyobraź sobie, że jesteś otoczony przez tysiące Przedsiębiorców Forever z całego świata! Takie przeżycie kulturowego poszerza Twoją perspektywę jako jednostki i czyni silniejszym FBO.


Laureaci nie muszą trzymać kciuków za swoją wygraną!


Oczywiście najlepszym sposobem, by wyjechać na zjazd jest kwalifikacja Global Rally. Jeśli znasz podstawową strukturę planu marketingu, wiesz, że comiesięczna aktywność i realizacja co najmniej 1500 case credits w ciągu roku zakwalifikuje Cię do udziału w Global Rally. Jako laureat otrzymasz:


- Przelot, posiłki i zakwaterowanie
- Wstęp na wszystkie wydarzenia
- Udział w Dniu Atrakcji
- Kieszonkowe


Kiedy rozłożymy to na czynniki pierwsze, mamy 125CC miesięcznie, czyli 28,8CC tygodniowo. Takie spojrzenie na wymagane obroty sprawia, że kwalifikacja przestaje wydawać się przytłaczająca, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę fakt, że twój sukces zasadza się na pomaganiu innym wyglądać i czuć się lepiej, by poprawić swoje życie. Realizacja tygodniowych, miesięcznych i rocznych celów jest tak łatwa, jak pozostawanie aktywnym i zmotywowanym.


Nie każdy może wygrać, ale każdy może kupić bilety na #FGR20


Dotrzyj na Global Rally w Sydney w dowolny sposób! Zawsze udostępniamy bilety dla osób bez kwalifikacji, które chcą wziąć udział w najbardziej ekscytującym wydarzeniu roku. Prawie zawsze bilety szybko się wyprzedają, dlatego nie przegap okazji, by je kupić.


Do zobaczenia w Sydney!


Rozkoszuj się wszystkim, co Sydney ma do zaoferowania: od najlepszych na świecie plaż po niesamowite obiekty, takie jak budynek Opery, muzea sztuki czy światowej klasy restauracje. Przeżyj to wszystko na Global Rally 2020!

Powiązane produkty