Vyhrajte letenky na FGR20 v Sydney!

Forever Global Rally smeruje do Sydney v Austrálii a my vám dávame šancu vyhrať letenky na našu, zatiaľ najepickejšiu rally! Qantas Airlines je korporátnym partnerom spoločnosti Forever a partnerom #FGR20 a poskytli nám dve letenky, aby sme obdarovali jeden šťastný pár.


Ako môžete vyhrať? Na sociálnych sieťach zdieľajte, prečo si vy alebo niekto, koho poznáte, zaslúži ísť na Global Rally. Zdielať môžete do 31. mája!  Nezabudnite použiť hashtag #FGR20 a označiť Forever Living Products (ForeverGlobalHQ) a Qantas. Víťaza oznámime v júni.


“Partnerstvo spoločnosti Forever a Qantas je príkladom toho, ako nám záleží na tom, aby FBO mali skvelé služby od chvíle, keď začnú svoju cestu na naše podujatie,“ hovorí viceprezident pre komunikáciu spoločnosti Forever - Nick Woodward-Shaw. „Vo Forever sme hrdí na to, že sme s touto veľkou globálnou spoločnosťou spojení a veríme, že spolu sa nám podarí ukázať „Ducha Austrálie“ mnohým tisíckam našich úžasných Forever Business Owners.“


Okrem tejto výhry ponúka Qantas aj špeciálnu zľavu pre každého, kto sa zúčastní globálnej súťaže v roku 2020. 


Rally: Tlkot srdca Foreveru


Global Rally je udalosť ako žiadna iná. Každý rok tisíce Forever Business Owners z viac ako 160 krajín cestujú do úžasnej destinácie kvôli tréningu a inšpirácii na svetovej úrovni, ale aj zábave. Ak ste nikdy nezažili energiu a vzrušenie Global Rally, rok 2020 by mal byť vašim rokom!


Tím Forever, ktorý sa venuje celosvetovým podujatiam si vždy dáva za cieľ, aby bola Rally vždy lepšia, ako rok predtým. Tu predstavujeme najnovšie produkty, pozývame sem renomovaných rečníkov a FBO na scénu, kde im udeľujeme vysoké uznania. Okrem dopravy, luxusného ubytovania a poskytovania chutnej stravy, je tu veľa vecí, ktoré treba zariadiť pri plánovaní podujatia takéhoto obrovského rozmeru.


„Vo Forever sme hrdí na to, že pre našich FBO vytvárame zážitky takéhoto rozmeru,“ hovorí Nick. „Už len vďaka ich oddanosti, tvrdej práci a vášne pre naše výrobky si zaslúžia tie najlepšie stimulačné podujatia. S týmto vedomím, pre nás neexistuje hranica, pri ich odmeňovaní. Každé Forever svetové podujatie je v procese približne tri roky a zahŕňa stovky zamestnancov, investície miliónov dolárov a pozornosť venovanú detailom, vďaka ktorým sa  stane každý náš hosť výnimočným a hodnotným.“


Global Rally nie je len o podujatiach, networkingu a školeniach. Náš zakladateľ Rex Maughan vždy veril, že cestovanie pomáha formovať, kým sa, ako ľudia stávame. Keď cestujete do novej časti sveta a zažívate nové kultúry, pomáha to podporovať hlbšie pochopenie toho, čo znamená byť súčasťou nielen globálneho obchodu, ale aj globálnej rodiny.


Predstavte si, že ste obklopení tisíckami iných Forever Business Owners z celého sveta! Je to kultúrny zážitok, ktorý rozšíri vašu perspektívu a urobí z vás silnejšieho FBO.


Na to, aby ste sa kvalifikovali, nepotrebujete vyhrať! 


Samozrejme, najlepší spôsob, ako sa dostať na Rally, je kvalifikovať sa. Ak ste oboznámení so základnou štruktúrou marketingového plánu, potom viete, že byť aktívny každý mesiac a dosiahnuť aspoň 1500cc za rok vás bude kvalifikovať na Global Rally. Kvalifikáciou získate:


  • Letenku, stravu, ubytovanie 
  • Vstup na všetky podujatia

  • Activity deň  
  • Vreckové

Keď si to rozdelíme, tak každý mesiac je to 125cc a každý týždeň 28,8 cc. Keď si to takto rozdelíte, tento cieľ sa vám nebude zdať taký nedosiahnuteľný alebo odrádzajúci. Uvedomíte si aj, že váš úspech je založený na pomoci zlepšiť životy druhých tým, že im pomáhate vyzerať a cítiť sa lepšie. A dosahovať svoje týždenné, mesačné a ročné ciele je rovnako jednoduché ako zostať aktívny a motivovaný.


Nie každý môže vyhrať, ale každý si môže kúpiť vstupenky na #FGR20


Dopravte sa na Global Rally v Sydney akýmkoľvek spôsobom! Vstupenky sú vždy k dispozícii pre nekvalifikantov, ktorí chcú zažiť našu najzaujímavejšiu udalosť roka. Lístky sa takmer vždy rýchlo vypredajú, tak nepremeškajte svoju šancu si ich kúpiť.


Vidíme sa v Sydney!  


Užite si všetko, čo Sydney ponúka. Od svetových pláží až po neuveriteľné pamiatky, ako napríklad Opera v Sydney, múzeí umenia alebo gastronómia na svetovej úrovni. Zažite to všetko na Global Rally 2020!

Súvisiace produkty