ZIMNÍ TIPY PRO KRÁSU V CHLADNÉM POČASÍ

Velvyslanec značky Forever Nicoline Artursson sdílí své tipy pro krásu v chladném počasí.


Velvyslanec značky Forever Nicoline Artursson sdílí své tipy pro krásu v chladném počasí.
Doufám, že se každý z vás cítí na tento úžasný rok odpočinutě a připraveně. Já jsem nadšená! Chystáme se dosáhnout mimořádné věcí a možnosti, o kterých se nám ani nesnilo.
Dovolte mi, abych vám položila otázku. Jak se staráte o svoji pleť, když je venku opravdu zima? Méně než máte pocit, že byste měli? Možná chcete vědět, jak se starat lépe, ale nejste si jisti jak na to.
Během těchto zimních chladných dnů nechceme aplikovat příliš mnoho make-upu, který může vysušit naši tvář a udělat naši pleť mdlou. Klíčem k zimní péči o pleť je vlhkost!


Jedna z úžasných věcí na Forever make-upu, flawless By Sonya™, je, že obsahuje aloe vera, která zklidňuje pokožku. Produkty Forever péče o pleť se mohou pochlubit fantastickou složkou, která nám pomáhá dosáhnout co nejlepších výsledků při použití make-upu.
Přes Vánoce jsem byla v nádherném zimním středisku ve Švédsku zvaném Åre. Zažili jsme teploty pod nulou a když jsem lyžovala, studený vítr vyžadoval chránit si pleť. Našla jsem v rutině péče o pleť následující kroky, které dodržuji během chladné zimy. Můžete je absolvovat během pouhých sedmi minut.

Krok 1
Očištěte si tvář užitím flawless By Sonya™ Sonya® Aloe Purifying Cleanser z Sonya® Skin Care Collection. Tip: Můžete také použít Sonya® Aloe Deep-Cleansing Exfoliator třikrát týdně k seškrábnutí seschlé kůže.

Krok 2
Očištěte si tvář užitím Sonya® Aloe Deep Moisturizing krém, a na jemné linky jsem přidala Sonya® Aloe Nourishing Serum, který prostě zbožňuji. Vůně a struktura, kterou dává pleti, je fantastická. Dále hydratační krém udržuje pokožku hladkou a hydratovanou po celý den.

Krok 3
Jako základ make-upu jsem chtěla něco, co snadno vyhlazuje pokožku, ale také ji dělá přirozenou. Použila jsem aloe BB crème Sandy s SPF 20. Chrání kůži, protože obsahuje UV faktor, ale také zabarvuje vaši pleť.

Krok 4
Přidala jsem trochu Delikátního kompaktního pudru v tmavém odstínu na lícní kosti pro zvýraznění a Brilliant Blush v Mia jablko, na mé tváře, který má tu „růžovou zimní“ barvu a dává jí svěží a zdravý vzhled.

Krok 5
Použila jsem černou tužku Defining Eye Pencil a aplikovala ji přímo na linii řas pro dosažení mimořádné hloubky a dokončení mého přirozeného vzhledu.

Uvěříte mi, že vše trvá pouhých sedm minut? Pečujte o sebe a pamatujte si, krása začíná zevnitř.

Zůstaňte Flawless

Nicoline Arturssson
Velvyslanec značky Forever

Související produkty