SKAISTUMKOPŠANAS PADOMI AUKSTIEM LAIKA APSTĀKĻIEM

Forever zīmola vēstniece Nicoline Artursson dalās ar ziemas skaistumkopšanas padomiem aukstiem laika apstākļiem.

Es ceru, ka katrs no jums jūtas labi atpūties un gatavs jaunam pārsteidzošam gadam. Es esmu sajūsmā!!! Mēs esam par to, lai jūs sasniegtu neparastas lietas un iespējas, par kurām pat neesat sapņojuši.

Ļaujiet man uzdot Jums jautājumu, kā jūs rūpējaties par savu ādu, ja ir patiešām auksts? Vairāk nekā parasti? Mazāk nekā jums liekas, cik vajadzētu? Varbūt jūs vēlaties zināt, kā to izdarīt labāk, bet jūs neesat pārliecināts, kā.

Šajās aukstajās ziemas dienās, mēs, iespējams, nevēlamies uzlikt pārāk daudz grima, kas var sausināt mūsu ādu un padarīt to blāvu. Galvenais ādas kopšanai ziemā ir mitrināšana!

Viena no Forever pasakainajām lietām grimā, flawless By Sonya™, ir tas, ka tā satur Aloe Vera, kas nomierina ādu. Forever ādas kopšanas produkti lepojas ar to pašu fantastisko sastāvdaļu, lai sniegu labākos rezultātus, lietojot grimu.

Ap Ziemassvētkiem, es biju brīnišķīgā Zviedrijas ziemas kūrortā Åre. Man ir pieredze ar zemu temperatūru un kad es slēpoju, aukstais vējš padarīja ādas aizsargāšanu vēl svarīgāku. Es atklāju šo kombināciju, kas skaistumkopšanas rutīnu ziemā padara perfektu. Un jūs varat to panākt tikai septiņu minūšu laikā!

Solis 1
Sākumā, es attīrīju savu seju ar Sonya® Aloe Purifying Cleanser no Sonya® Skin Care Collection. Padoms: Jūs varat izmantot arī Sonya® Aloe Deep-Cleansing Exfoliator trīs reizes nedēļā, lai atbrīvotos no blāvās atmirušās ādas.

Solisp 2
Es uzklāju Sonya® Aloe Deep Moisturizing Cream, un uz krunciņu zonām, es pievienoju Sonya® Aloe Nourishing Serum, kuru es vienkārši dievinu. Smarža un tekstūra padara ādu fantastisku! Plus, mitrinošaiss krēms saglabā manu ādu gludu un mitrinātu visu dienu.

Solis 3
Kā grima bāzi, es gribēju kaut ko, kas viegli izlīdzina ādu, bet tomēr rada dabisku izskatu. Es lietoju aloe BB crème Sandy with SPF 20. Tas aizsargā ādu, jo satur UV faktoru, un arī sniedz jūsu sejas ādai vieglu toni.

Solis 4
Es pievienoju nedaudz Delicate Finishing Powder in Dark uz maniem vaigu kauliem, lai piešķirtu noteiktību un Brilliant Blush in Mia uz maniem vaigiem, kas tiešām piešķir tiem “ziemas rozā” krāsu un sniedz svaigu un veselīgu izskatu.

Solis 5
Es uzklāju melnu Defining Eye Pencil tieši pie skropstu līnijas, lai sniegtu neparastu dziļumu un pabeigtu manu dabīgo izskatu.

Vai ticiet, ka tas aizņem tikai septiņas minūtes? Līdz nākamajai reizei, rūpējaties par sevi un atceraties, ka skaistums sākas no iekšienes!

Paliec nevainojams
Nicoline Arturssson
Forever Brand Ambassador

Saistītie produkti