TRENIŅA GRIMS

Grims ir lieta, kas palīdz man justies vairāk pārliecinātai un būt gatavai jebkam. Bet, viena vieta, kur grims var vai nu palīdzēt, vai kaitēt ir vingrošanas zāle. Tātad, vai ir labi lietot grimu treniņa laikā?

Daudzi no mums ir šajā ceļojumā tieši tagad, padarot uzturu veselīgu un kļūstot aktīvi. Esmu pabeigusi Clean 9 organisma attīrīšanas programmu un man jums jāsaka, tas nav viegls uzdevums! Bet, esmu tik laimīga, ka to visu izvēlējos, un tagad pildu 60 dienu F.I.T. programmu.

Man patīk izpildīt programmas, piemēram, lai palīdzētu man justies vairāk pārliecinātai un enerģiskākai, mainīt domas par dažādiem veidiem, kā mēs varam justies labāk katru dienu. Grims ir viena lieta, kas palīdz man justies drošāk un gatavai risināt jebko. Bet, viena vieta, kur grims var vai nu palīdzēt vai kaitēt, ir vingrošanas zāle. Tātad, vai ir labi lietot grimu treniņa laikā?

Make-up: Jā vai Nē?
Trenējoties vienmēr ir labāk, ja jums ir tīra un svaiga seja izvairoties no poru aizsprostošanas ar netīrumiem vai kosmētiku. Tomēr, iespējams nejūties svaigi un droši kad dodies uz sporta zāli bez kāda pārklājuma, tāpēc dekoratīvā kosmētika var nākt talkā un likt jums justies kā treniņa varonim. Galvenais grimam sporta zālē, ir līdzsvars un mērenība.

aloe BB crème ir fantastisks pamats, lai atrisinātu jūsu problēmas! Tas nosedz plankumus, jebkādas noguruma pazīmes un izskatās dabiski. Labākā daļa aloe BB crème ir ka tas nodrošina mitrumu un sabalansē, lai palīdzētu jūsu ādai izskatīties un justies lieliski jebkurā laikā.

Pārāk bieži, jūs pieķerat sevi ar ierobežotu laiku starp darba veikšanu un citiem plāniem. Pēc treniņa, vēlies izskatīties joprojām svaigi, dabīgi un veselīgi, bet tev iespējams nav laika uzklāt jaunu grimu. Ar flawless by Sonya un aloe BB crème, jums nekad nav jāuztraucas. Šie lieliskie produkti sniegs lielisku izskatu visas dienas garumā, paliks tāds treniņā un palīdzēs jums justies pārliecināti, pirms un pēc tā!

Atbilde uz jautājumu par grimu sporta zālē būs JĀ, ja vien jūs nepārspīlējat to un vissvarīgākais – izmantojat pareizo grimu. Pārliecība un lieliska attieksme var darīt brīnumus jūsu fitnesa ceļojumā, tad kāpēc gan neizmēģināt mazliet grima, lai palīdzētu jums tajā.

3 Soļi svaigam treniņu izskatam:

1. Tīrīt seju ar ikdienā un neaizmirstiet mitrināt. Aloe Fleur De Jouvence® ir fantastiska izvēle.
2. Uzklāj aloe BB crème kā bāzi. Tad iemanto Concealer Duet lai nosegtu plankumus.
3. Nobeidz acis ar ūdensizturīgu tušu, un jūs esat gatavi doties!

Saistītie produkti