MAKIJAŻ A TRENING

Makijaż jest jedną z tych rzeczy, które pomagają mi czuć się bardziej pewną siebie i gotową rzucać światu wyzwanie. Siłownia jest jednak jednym z tych miejsc, w których makijaż może równie dobrze pomóc, jak i zaszkodzić. Czy więc makijaż podczas treningu jest ok?

Wiele z nas jest teraz w trakcie tej podróży, dokonując zdrowych wyborów i zwiększając aktywność. Zakończyłam program oczyszczający Clean 9 i przyznaję, nie było to łatwe zdanie! Jestem jednak szczęśliwa, że wytrwałam do końca i teraz podejmuję 60-dniowy program F.I.T.

Lubię angażować się w programy takie jak ten, które pomagają mi nabierać pewności i energii. Zaczęłam się przy tym zastanawiać, jakie są różne sposoby na to, by każdego dnia czuć się lepiej. Jedną z tych rzeczy, które pomagają mi czuć się bardziej pewną siebie i gotową rzucać światu wyzwanie jest makijaż. Siłownia jest jednak jednym z tych miejsc, w których makijaż może równie dobrze pomóc, jak i zaszkodzić. Czy więc makijaż podczas treningu jest ok?

Makijaż: tak czy nie?
Trening zawsze jest lepszy, gdy masz czystą, świeżą twarz, by twoich porów nie zatykał brud czy podkład. Możesz jednak nie czuć się na tyle świeżo i pewnie, by wkroczyć na siłownię bez choćby delikatnego pokrycia twarzy – w tym przypadku makijaż może okazać się ratunkiem, dzięki któremu poczujesz się jak wojownik siłowni. Kluczem do makijażu na siłownię jest równowaga i umiar.

Doskonałym rozwiązaniem jest aloe BB crème, który fantastycznie sprawdzi się jako podkład! Pokrywa niedoskonałości i maskuje oznaki zmęczenia, a jednocześnie pozwala zachować naturalny wygląd. A najlepsze jest w nim to, że nawilża i równoważy, dzięki czemu twoja skóra będzie wyglądać świetnie niezależnie od okoliczności.

Zbyt często okazuje się również, że mamy ograniczoną ilość czasu miedzy ćwiczeniami, a innymi zobowiązaniami. Po treningu chcemy wyglądać świeżo, naturalnie i zdrowo, ale może zabraknąć nam czasu na nowy makijaż. Z flawless by Sonya i aloe BB crème nie musimy się martwić. Te wyśmienite produkty zapewnią ci wygląd na cały dzień, przetrwają z tobą ćwiczenia i pomogą zachować pewność przed, w trakcie i po ich zakończeniu!

Odpowiedź na pytanie o makijaż będzie brzmiała TAK, pod warunkiem, że nie przesadzisz i – co najważniejsze – skorzystasz z odpowiedniego produktu. Pewność siebie i pozytywne nastawienie mogą zdziałać cuda w twojej fitnessowej podróży, dlaczego więc nie urozmaicić jej odrobiną makijażu.

3 kroki do świeżego wyglądu na siłowni:

1. Oczyść twarz tak, jak robisz to zwykle i nie zapomnij o nawilżeniu. Aloe Fleur De Jouvence® to fantastyczny wybór.
2. Nałóż aloe BB crème jako bazę. Następnie skorzystaj z Concealer Duet, aby zatuszować niedoskonałości.
3. Podkreśl oprawę oczu wodoodpornym tuszem i voila, jesteś gotowa!