Jak twój uśmiech?

Ludzie odnoszący sukcesy mają w sobie coś takiego, co pozwala im zachować optymizm w chwilach, gdy inni są pesymistami. Coś, co pozwala im postrzegać wyzwania jako szanse, w sytuacjach, gdy inni się poddają. Ludzie, którzy odnoszą w życiu sukcesy, są bardziej otwarci na to, co pozytywne niż ich rówieśnicy, którym trudno odnaleźć sukces czy szczęście.


Zig Ziglar powiedział kiedyś: „Pozytywne myślenie pozwoli ci robić wszystko lepiej niż negatywne myślenie.” Zapytaj dowolnego sportowca lub przedsiębiorcę, a wymienią pozytywne nastawienie wśród głównych czynników sukcesu.
Wiemy, że w przypadku Forever Business Owners pozytywne nastawienie jest cechą charakterystyczną odnoszących sukcesy liderów. Dlatego tak ważnym elementem naszej kultury jest uśmiech – Forever Smile.
Może słyszeliście jak mówimy: „Jeżeli to, co robisz nie budzi twojego uśmiechu, zmień to.” Postrzegamy to stwierdzenie jako fundamentalną filozofię i sposób, w jaki każdy nowy klient i FBO powinien patrzeć na życie. Niezależnie od tego, czy jesteś niezadowolony ze swojej kondycji czy kariery, Forever może zaoferować ci coś, dzięki czemu na twoją twarz wróci uśmiech.


7 października to Światowy Dzień Uśmiechu! To świetny moment, by zastanowić się, co wywołuje nasz uśmiech. Zadaj sobie m.in. takie pytania:


  • Jakie obszary mojego życia wywołują u mnie uśmiech?
  • Kiedy jestem najszczęśliwszy?
  • Kiedy czuję się nieszczęśliwy?
  • Jakie obszary mojego życia nie wywołują u mnie uśmiechu?

Czy niektóre odpowiedzi możesz zmienić? Rób więcej tego, co wywołuje u ciebie uśmiech i mniej tego, co go gasi. To wyśmienity sposób na uczczenie Światowego Dnia Uśmiechu i rozpoczęcie życia zgodnie z filozofią Forever!

Powiązane produkty