Rozprostřete křídla

Eagle Manager je rozhodující motivační program pro každého FBO, který chce dosáhnout více. Říkám to po celou dobu - moc Eagle Manager je to, co dělá pro vaše podnikání. Důvod, proč jsme jako symbol tohoto výkonného nástroje stimulujícího rozvoj podnikání vybrali orla, nespočívá jen v tom, že orel je zobrazen v logu značky Forever. Není to proto, že koresponduje s naší značkou nebo že se nám prostě líbí. Je to proto, že orla vidíme v každém z vás.


Na akci Global Rally, které se konalo v americkém Dallasu, nám Kim Madsen vyprávěl příběh o slepici a orlu, ze kterého se všichni můžeme poučit. To mi připomnělo příběh malého chlapce, který se jednoho dne vydal do hor, kde stoupal přes borové lesy a údolí výš a výš, až se dostal na skalní výběžek, z něhož měl výhled na svou farmu a její širé okolí. Pak si všiml hnízda se dvěma vajíčky. Osmělil se, natáhl se a z hnízda vzal jedno vajíčko. Strčil si ho do kapsy, sestoupil z hory a vrátil se domů zvědavý, co se z vajíčka vyklube.


O několik měsíců později projížděl kolem farmy muž, který si všiml velkého orla sedícího na plotě u stodole. Tento tvor ho tak udivil, že zastavil, aby se na něj lépe podíval. Popošel k němu chlapec, který si nebyl jistý, co muže tak zaujalo. "Jak si přišel k tomu orlu?" Zeptal se ho muž. Chlapec odpověděl: "To není orel. Je to slepice. "


Muž se zasmál, posadil si orla na ruku a řekl: "Rozprostři křídla a leť. Ty jsi orel. "Orel seskočil na zem a zobákem začal dobat do písku. Muž však chtěl stůj co stůj ukázat chlapci, jakého úžasného tvora našel, proto se s orlem na rameni vyšplhal po žebříku na střechu stodoly a ještě jednou mu řekl: "Rozprostři křídla a leť. Ty jsi orel! "Orel zamával křídly, snesl se na zem a znovu začal dobat zobákem do písku.


Muž nakonec požádal chlapce, aby s ním šel do hor. Vyšplhaly se opět na skalní výběžek, právě ve chvíli, kdy vycházelo slunce. Muž znovu zvedl orla a řekl: "Rozprostři křídla a leť. Ty jsi orel. "Orel rozprostřel své mohutné křídla, zadíval se na hory ležící pod sebou, poslední jednou spočinul majestátním pohledem na chlapci a vznešeně se vznesl vysoko nad údolí a vrcholky borovic, hrdě plachtíc ve vzduchu.


Někdy nevíme nebo nevidíme, čeho všeho jsme schopni. Příběh o orlovi a slepici nám připomíná, že jsme tím, čemu věříme. Pokud budeme věřit, že dokážeme rozprostřít křídla a vzlétnout vysoko, nic nás nemůže zastavit. Pokud se nebudeme bát klást si ambiciózní cíle a odmítneme se smířit s omezeními, která si sami vytváříme, nebo s hranicemi, které ostatní kolem nás staví, dokážeme dosáhnout věci, o kterých se nám ani nesnilo.


Pouze před měsícem se v rámci programu Eagle Manager začala kvalifikace na rok 2019. Upřete pohled na splnění podmínek pro dosažení prémie a podívejte se, o kolik dokážete díky tomuto stimulu narůst - vy osobně i vaše podnikání.


Rozprostřete křídla. Vzlétněte. Jste přece orli.


Gregg Maughan