Esi labākais sevis variants

Kā Rex stāstīja EMR, es paskatījos apkārt telpā un noskatījos Pasaules Līderu Komandas reakciju. Varēja novērot emocijas un ietekmi demonstrētajā Rex video. Protams, es nevaru lasīt domas, tāpēc es nevaru pateikt tieši to, ko viņi domāja, bet, ja viņi domāja to pašu, ko es, viņi klusām apņemās darīt vairāk un labāk. Viņi bija  pārņemti ar lepnumu, ka ir daļa no uzņēmuma, kas bija apņēmies darīt visu vislabāk.


Rex teica: " Esmu iemācījies, ka galvenie principi un uzskati nav "pārdot līdz" datumam. Nekad nekļūs  vecmodīgi  būt jaukiem vienam pret otru, cienīt savas saistības un izturēties vienam  pret otru, kā jūs vēlētos, lai izturas pret jums."


Video nebija episka prezentācija Holivudas stilā; nebija skaļa mūzika, dejotāji vai pirotehnika. Tikai viens pats Rex savā birojā, daloties savā sirsnīgumā un patiesajos padomos ar katru no šiem Forever Pasaules Līderiem.


Tātad, kā tik vienkāršs video spēj iedvesmot mūs tik dziļi?


Es uzskatu, ka atbilde slēpjas vienkāršā teicienā: "Esi  labākais sevis variants!" Šis izteikums ir tik universāls, ka pat neesmu pārliecināts, kurš to teica pirmais, bet vēstījums ir skaidrs.


Rex vienmēr ir centies būt labākais, kāds viņš var būt. Viņš nepieņem īsceļus jebkurā savas dzīves aspektā, un tas ir redzams. Tātad, līdzīgi Rexam, jūs varat iztaisnot galvu un plecus, un būt labākais sevis variants.


Kā tas darbojas? Mēs bieži esam mūsu pašu sliktākie kritiķi. Mēs zinām, kad mums kaut kas nav pa spēkam. Mēs zinām, kad mēs būtu varējuši vēl veikt vienu zvanu, palikt nedaudz ilgāk vai ieklausīties nedaudz kārtīgāk. Mums nav nepieciešams, lai citi mums atgādinātu, instinktīvi mēs paši zinām, ja mēs esam spēruši  īsceļu. Izcilie, iedvesmojošie līderi nelieto īsceļus. Tie ir visur, visu laiku!


Tātad, ja tiesnesis ir apmierināts spoguļattēlā ar saviem centieniem, es jums apsolu, tad, kad pienāks laiks, jūs varēsiet vadīt un iedvesmot, jums nebūs nepieciešami dejotāji vai pirotehnika. Bet jūs radīsiet asaras manās acīs.


Turpini smaidīt,Gregg Maughan
President, Forever Living Products

Saistītie produkti