Sizin En Mükemmel Haliniz

Rex, EMR toplantısında konuşuyordu; Odanın etrafında baktım ve Global Liderlik Ekibinin tepkisini izledim. Rex'in videosunu izleyen Global Liderlik Ekibinin duygularını ve tepkilerini izliyordum. Tabii ki zihinleri okuyamıyordum, bu yüzden onların ne düşündüğünü tam olarak ifade edemiyorum, ama onlar benim gibi aynı şeyi düşünüyorduı, gördüğüm onların sessizliği daha fazlası ve daha iyi olmak içindi. Onlar daha fazlası için doğru çalışan bir şirketin parçası olduğukları için gururla doluydular.

Rex şunları söyledi: Ben en önemli ilkelere ve temel inançlara göre "Günlük Pazarlamanın"
doğru olmadığını öğrendim". Bu kesinlikle eski tarzda bir yaklaşım değil."

Video destansı bir Hollywood stili tanıtımı değildi; yüksek sesle müzik yoktu, dansçılar veya piroteknik yoktu. Ofisinde Rex, sadece tek başına çekim yapıyordu, bu onun Gloabal Liderlere her yaptığı içtin, içten bir paylaşımdı.

Peki bu basit bir video o kadar derinden bize ilham verebilir?

Cevabı basit bir anekdotta yatığına inanıyoruz; "En Mükemmel Halinizde olun!" Bu ifadeyi ilk söyleyenin ben olduğuma emin değilim, ama mesaj açık!

Rex herzaman en iyi olmak için gayret ediyor. Hayatının herhangi bir alanında kısa yollar olmadığını bize gösteriyor. Rex gibi yani, sizde en mükemmel haliniz olarak herzaman üst sıralar da olun.

Peki, bu nasıl işleyecek? Biz daha sık daha iyi olmak için kendimize eleştirileri yapacağız. Elimizden gelenin en fazlasını herzaman yapamadığımızı biliyoruz. Herzaman daha fazla arama yapacağımızı, daha fazla dinlememiz gerektiğini, daha uzun süre onlarla beraber olmamız gerektiğini biliyoruz. Başkalarının bize ne söylediğinin hiçbir önemi yok. Kısa yolları izlemememiz gerektiğini biliyoruz. Parlak, ilham verici liderlerin kısa yollara ihtiyacı yoktur. Onlar her zaman, her hep vardır!

Eğer, aynada bir yargıç olsa ve çabalarınızdan ile memnun olduğunda, size söz veriyorum, filmlerdeki gibi dansçılara gerek kalmayacak. Hep başarıdan başarıya koşacaksınız.

Gülümsemeye devam edin,

 Gregg Maughan
Başkan, Forever Living Products

Benzer Ürünler