Jūsu bizness reiz divi

Es domāju, ka lielākā daļa no jums zina, ka man patīk uzstādīt mērķus, un mēs visi zinām, ka jaunā gada sākums ir lielisks laiks, lai pievērstos dažiem jauniem mērķiem vai pat izmainīt esošos. Man ir daži personīgie mērķi šajā gadā, par kuriem mēs varam runāt kādā citā laikā, bet šodien es labāk gribētu rināt par maniem mērķiem mūsu biznesā. Mūsu vadības komanda tikās ar Rex un noteica dažus mērķus, mēs iepazīstinājām viņu ar  mūsu līderiem no visas pasaules, uzklausījām viņu atsauksmes, veicām dažas korekcijas, un ir klāt laiks, lai sāktu ar to strādāt!

Pēc šī izietā procesa pēdējo mēnešu laikā, mēs nākam klajā ar vienkāršu mērķi, kas jāpieņem mums visiem. Bet, ja mēs visi iesaistīsimies un pieņemsim izaicinājumu, kas ietekmē mūsu uzņēmumu, mūsu sadarbība būs neticama!

Mūsu mērķis ir  dubultot pārdošanu! Tas arī viss! Tik vienkārši. Ja mēs varam dubultot mūsu pārdošanu, mēs varam palīdzēt divreiz vairāk cilvēkiem visā pasaulē izskatīties labāk un justies labāk.

Es zinu, ko jūs varētu domāt, un, jums taisnība! Tas ir vērienīgs mērķis, bet tas ir tieši labākais mērķa veids. Tie ir mērķi, kas notur jūsu centienus katru dienu darīt mazliet vairāk. Cerams, daudzi no jums ir noteikuši savu mērķi kā šis. Mēs apzināmies, ka tas var aizņemt kādu laiku, lai sasniegtu šo mērķi, bet,tas ir labi, jo mēs arī atzīstam, ka, ja kaut kas ir darīšanas vērts, tas ir vērts arī gaidīt!

Mūsu pārdošanas dubultošana, nav tikai runāšana par to. Tas prasīs smagu darbu un aizraušanos, un varbūt pat nedaudz asinis, sviedrus un asaras. Iedomājieties atalgojumu par šo smago darbu – dubultoti klienti, dubultoti ieņēmumi, divreiz vairāk cilvēki, kuru dzīve būs mainījusies uz labo pusi, pateicoties jūsu darbam. Tas ir neticami spēcīgi.

Tātad, ar ko mēs sāksim? Mūsu pārdošanas dubultošana sākas no pašas pamatnes, ar to ko jūs darāt katru dienu. Vai jūs parasti runājat ar pieciem cilvēkiem dienā par produktiem un iespējām? Padariet to par mērķi panākt 10 sarunas dienā. Vai jūs organizēt vienu biznesa iespējas sanāksmi tiešsaistē vai savā komandā katru nedēļu? Kāpēc ne divas? Vai jūs parasti veicat  divas mājas produktu prezentāccijas mēnesī... jūs paši redzat, kas uz to ved. Atrodot veidus, kā dubultot katru aktivitāti savā biznesā, jūs pievienosiet divreiz vairāk klientu, produktu entuziastus, zīmola atbalstītājus, supervisors, menedžerus, menedžerus Ērgļus... jūs sapratāt ideju.

Šīs darbības ir mūsu biznesa pamats. Šeit nav īsceļu, nav vieglo ceļu uz panākumiem un nav ātro veidu, kā dubultot mūsu pārdošanu. Es zinu to, bet, dubultojot pat visvienkāršāko darbību jūsu biznesā, jūs atzīsiet spēku un nozīmi katram no šiem uzdevumiem. Es saprotu, šīs izmaiņas nenotiks vienā naktī. Tas prasīs jums laiku, lai pielāgotos šīm jaunajām darbībām, bet es izaicinu jūs celt savu godu. Jums nav ko zaudēt, bet tikai neizmantot potenciālu un iespējas.


Turpiniet smaidīt,Gregg Maughan
President, Forever Living Products

Saistītie produkti