Forever Living balí viac ako 1 milión jedál pre Rise Against Hunger

Phoenix, Arizona - Distribútori a zamestnanci spoločnosti Forever Living Products, najväčšieho svetového producenta Aloe Vera a výrobca zdravých a kozmetických výrobkov na báze aloe, sa zaviazali zúčastniť sa dobrovoľných akcií balenia jedál po celom svete. Spojili sa s neziskovou organizáciou Rise Against Hunger s cieľom zabaliť do konca roku 2017 1 milión jedál. Za necelých šesť mesiacov spoločnosť Forever Living Products tento cieľ dosiahla a prejavila nadšenie a ohromujúcu vlnu podpory zo strany distribútorov i zamestnancov. "Naším novým cieľom je teraz 1,5 milióna jedál," hovorí Aidan O'Hare, výkonný viceprezident pre Áziu, Európu a marketing. Jedlo je darované deťom v krajinách, ako je Zimbabwe, Indie a Turecko, a dokonca odišlo do humanitárnych pohotovostných skladov Spojených národov (United Nations Humanitarian Response Depot) v Dubaji, aby pomohlo v prípade prírodných katastrof. V iných krajinách Rise Against Hunger poskytuje bezplatné stravovanie v školách, čo znamená, že školy nemusia míňať svoj rozpočet za jedlo a môžu sa namiesto toho zamerať na vzdelávanie učiteľov, učebné pomôcky a sanitárne zariadenia.


Tvrdá práca pre dobrú vec


Spolupráca medzi Forever Living Products a Rise Against Hunger začala v roku 2015 balením jedla na jednej z globálnych akcií v Singapure. Od tej doby sa na balenie zaviazalo mnoho ďalších miestnych pobočiek spoločne so svojimi FBO, ktorí tvoria predajnú silu tejto spoločnosti priameho predaja. Prostredníctvom darov poskytnutých Forever Giving, charitatívnej organizácii podporované spoločnosťou Forever Living Products, sú financované potraviny a organizovanie podujatí a FBO potom investujú niekoľko hodín svojho času k fyzickému zabalenie jedál. "Poslaním Rise Against Hunger je nielen ukončiť hladovanie vo svete, ale aj naučiť ľudí zručnosti, ktoré potrebujú na to, aby mohli žiť zdravý život. Toto ide ruka v ruke s poslaním Forever, ktorý tiež zlepšuje životy, "hovorí O'Hare. "Kľúčom k úspechu je fyzická práca, ktorú naši FBO investujú do tohto projektu. Účasť na jednej z týchto akcií balenia jedál umožňuje lepšie pochopenie toho, koľko ľudí žije za menej šťastných okolností a ako im môže poskytnutie výživnej stravy zmeniť život. Okrem toho, urobíme z týchto činností, kedy sa venujeme baleniu jedál, zábavné zážitky, ktoré medzi nami vytvárajú hlbšie sociálne väzby. "


Prezident a generálny riaditeľ spoločnosti Rise Against Hunger, Rod Brooks, zdieľa túto správu s Forever Living Products na počesť zabalenie 1 milióna jedál.


 

O Rise Against Hunger

Rise Against Hunger tvrdo pracuje na zastavení hladovania tým, že poskytuje jednoduché, ale výživné balené pokrmy a pomáha najzraniteľnejším ľuďom. Pomoc, ktorú organizácia ponúka, je kombináciou jedla a poskytovanie prostriedkov na uspokojenie základných potrieb. Venovať pozornosť hladu vo svete je dôležité. Na svete trpí nedostatkom výživy 795 miliónov ľudí. V 20 mestách v Spojených štátoch a na 6 medzinárodných miestach v Južnej Afrike, v Malajzii, na Filipínach, v Taliansku, v Indii a Peru zapája Rise Against Hunger do svojej činnosti dobrovoľníkov z cirkví, škôl, rôznych občianskych spolkov a firiem. Ďalšie informácie o Rise Against Hunger nájdete na adrese www.riseagainsthunger.org.

O Forever Living Products


Spoločnosť Forever Living Products (1978, USA) má kancelárie po celom svete vo viac ako 155 krajinách a pôsobí v priamom predaji prostredníctvom samostatne zárobkovo činných podnikateľov (Forever Business Owners). Forever ponúka produkty pre zdravie, krásu a wellness na báze Aloe Vera. Forever je najväčším svetovým producentom, výrobcom a distribútorom produktov s Aloe Vera po celom svete a riadi vlastný obchodný reťazec podľa hesla "od rastliny cez produkt až k vám". Spoločnosť Forever neustále vyvíja inovatívne produkty a širší sortiment výrobkov, ktorých cieľom je pomôcť ľuďom prijať zdravý životný štýl, ale zároveň ponúka aj príležitosť zárobku pre tých, ktorí majú obchodné ambície. Forever podporuje spoločnosť Rise Against Hunger prostredníctvom svojich globálnych pobočiek a charitatívne organizácie Forever Giving. Ďalšie informácie o spoločnosti Forever Giving nájdete na adrese www.forever-giving.org.