Forever Living Products společně s neziskovou organizací Rise Against Hunger oznamuje cíl zabalit 1 milion jídel

Společnost Forever Living Products jakožto korporátní partner organizace Rise Against Hunger oznámila, že v roce 2017 dosáhne cíle zabalit 1 milion jídel.


Společnost Forever Living Products oznámila plány na zabalení jednoho miliónu jídel v roce 2017 ve spolupráci s globální neziskovou organizací Rise Against Hunger (dříve Stop Hunger Now). Mezinárodní pěstitel a výrobce Aloe Vera a včelích produktů oznámil, že plánuje rozšířit své partnerství s Rise Against Hunger a balit jídla pro hladovějící na akcích v Asii, Evropě, na Středním východě a v Jižní Africe.


Společnost Forever Living Products uspořádala svoji první velkou událost společně s Rise Against Hunger v roce 2015, kdy zaměstnanci zabalili 300 000 jídel na Global Rally v Singapuru. V roce 2016 se akce konala v Johannesburgu v Jihoafrické republice, kde bylo zabaleno 350 000 jídel. Jídlo od Rise Against Hunger se využívá pro zajištění stravování ve školách a v dalších programech na podporu soběstačnosti.


 „Pracovat s Rise Against Hunger (Stop Hunger Now) bylo pro nás opravdu silným zážitkem,“ řekl Gregg Maughan, prezident společnosti Forever Living Products. „Jejich poslání ukončit hladovění ve světě nám s námi rezonuje a opravdu povzbudilo naše FBO, aby se více zapojili. Jsme tak nadšeni, že v roce 2017 přijmeme výzvu k balení jednoho milionu jídel!“


Vše začne balením více než 50 000 pokrmů na akci v sídle společnosti v Scottsdale v Arizoně. Další kanceláře Forever Living Products po celém světě se již zavázaly k dosažení cíle 1 milionu jídel. V lednu se Švédsko zavázalo zabalit 200 000 jídel a Německo dalších 26 000. Indie, Itálie a Řecko také sdílely své plány na balení více než 150 000 jídel dohromady v průběhu letošních letních a podzimních událostí, přičemž mnoho zemí plánuje akce po celý rok. Kromě toho společnost Forever Living Products také uskuteční balení na dubnovém Global Rally v Dubaji, kde chce zvládnout připravit několik stovek tisíc jídel.


Na celém světě téměř 795 milionů lidí trpí nedostatkem potravy. Společnost Rise Against Hunger provozuje centra na balení jídel ve 20 městech po celých Spojených státech a v šesti mezinárodních pobočkách v Jižní Africe, Malajsii, Filipínách, Itálii, Indii a Peru. V loňském roce více než 353 000 dobrovolníků z firem, církví, škol a občanských organizací balilo jídla od Rise Against Hunger.


Akce na balení jídel od Rise Against Hunger mají společný program založený na dobrovolnících. Probíhá zde koordinované efektivní balení vysoce výživných dehydratovaných pokrmů složených z rýže, sóji, zeleniny a 23 základních vitaminů a minerálů.


O Rise Against Hunger

Rise Against Hunger se snaží skoncovat s hladem tím, že poskytuje těm nejzranitelnějším lidem potraviny a pomoc ke změně života a vytváří globální závazek mobilizovat potřebné zdroje. Organizace Rise Against Hunger, která sídlí v Raleighu v Severní Americe, provozuje programy balení jídel ve 20 městech v USA, v Jižní Africe, Malajsii, Indii, Itálii, Peru a na Filipínách. K dnešnímu dni Rise Against Hunger a její globální partneři zabalili více než 300 milionů jídel. Více informací naleznete na www.riseagainsthunger.org.

O Forever Living Products


Společnost Forever Living Products byla založena v roce 1978 a je největším pěstitelem a výrobcem Aloe Vera a včelích produktů na světě. Společnost prodává výrobky pro osobní péči, regulaci tělesné hmotnosti, péči o pleť a kosmetické výrobky prostřednictvím sítě nezávislých podnikatelů v 158 zemích po celém světě. Více informací naleznete na www.foreverliving.com