Forever Living Products spoločne s neziskovou organizáciou Rise Against Hunger oznamuje cieľ zabaliť 1 milión jedál

Spoločnosť Forever Living Products ako korporátny partner organizácie Rise Against Hunger oznámila, že v roku 2017 dosiahne cieľ zabaliť 1 milión jedál.


Spoločnosť Forever Living Products oznámila plány na zabalenie jedného milióna jedál v roku 2017 v spolupráci s globálnou neziskovou organizáciou Rise Against Hunger (predtým Stop Hunger Now). Medzinárodný pestovateľ a výrobca Aloe Vera a včelích produktov oznámil, že plánuje rozšíriť svoje partnerstvo s Rise Against Hunger a baliť jedlá pre hladujúcich na akciách v Ázii, Európe, na Strednom východe a v Južnej Afrike.


Spoločnosť Forever Living Products usporiadala svoju prvú veľkú udalosť spoločne s Rise Against Hunger v roku 2015, keď zamestnanci zabalili 300 000 jedál na Global Rally v Singapure. V roku 2016 sa akcia konala v Johannesburgu v Juhoafrickej republike, kde bolo zabalené 350 000 jedál. Jedlo od Rise Against Hunger sa využíva pre zaistenie stravovania v školách a v ďalších programoch na podporu sebestačnosti.


 "Pracovať s Rise Against Hunger (Stop Hunger Now) bolo pre nás naozaj silným zážitkom," povedal Gregg Maughan, prezident spoločnosti Forever Living Products. "Ich poslanie ukončiť hladovanie vo svete nám rezonuje a naozaj povzbudilo naše FBO, aby sa viac zapájali. Sme takí nadšení, že v roku 2017 prijmeme výzvu na balenie jedného milióna jedál! "


Všetko začne balením viac ako 50 000 pokrmov na akciu v sídle spoločnosti v Scottsdale v Arizone. Ďalšie kancelárie Forever Living Products po celom svete sa už zaviazali k dosiahnutiu cieľa 1 milióna jedál. V januári sa Švédsko zaviazalo zabaliť 200 000 jedál a Nemecko ďalších 26 000. India, Taliansko a Grécko tiež zdieľali svoje plány na balenie viac ako 150 000 jedál dohromady v priebehu tohtoročných letných a jesenných udalostí, pričom mnoho krajín plánuje akcie po celý rok. Okrem toho spoločnosť Forever Living Products tiež uskutoční balenie na aprílovom Global Rally v Dubaji, kde chce zvládnuť pripraviť niekoľko stoviek tisíc jedál.


Na celom svete takmer 795 miliónov ľudí trpí nedostatkom potravy. Spoločnosť Rise Against Hunger prevádzkuje centrá na balenie jedál v 20 mestách po celých Spojených štátoch a v šiestich medzinárodných pobočkách v Južnej Afrike, Malajzii, Filipínach, Taliansku, Indii a Peru. V minulom roku viac ako 353 000 dobrovoľníkov z firiem, cirkví, škôl a občianskych organizácií balilo jedlá od Rise Against Hunger.


Akcia na balenie jedál od Rise Against Hunger majú spoločný program založený na dobrovoľníkoch. Prebieha tu koordinované efektívne balenie vysoko výživných dehydratovaných pokrmov zložených z ryže, sóje, zeleniny a 23 základných vitamínov a minerálov.


O Rise Against Hunger

Rise Against Hunger sa snaží skoncovať s hladom tým, že poskytuje tým najzraniteľnejším ľuďom potraviny a pomoc k zmene života a vytvára globálny záväzok mobilizovať potrebné zdroje. Organizácia Rise Against Hunger, ktorá sídli v Raleighu v Severnej Amerike, prevádzkuje programy balenie jedál v 20 mestách v USA, v Južnej Afrike, Malajzii, Indii, Taliansku, Peru a na Filipínach. K dnešnému dňu Rise Against Hunger a jej globálni partneri zabalili viac ako 300 miliónov jedál. Viac informácií nájdete na www.riseagainsthunger.org.

O Forever Living Products


Spoločnosť Forever Living Products bola založená v roku 1978 a je najväčším pestovateľom a výrobcom Aloe Vera a včelích produktov na svete. Spoločnosť predáva výrobky pre osobnú starostlivosť, reguláciu telesnej hmotnosti, starostlivosti o pleť a kozmetické výrobky prostredníctvom siete nezávislých podnikateľov v 158 krajinách po celom svete. Viac informácií nájdete na www.foreverliving.com.